BIP - Starostwa Powiatowego w Łomży

Biuletyn Informacji Publicznej

KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI

„Rozwój społeczno emocjonalny dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Metody stymulowania rozwoju emocjonalno – społecznego dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”.
W dniu 05.12.2014r. w Szkole Podstawowej w Miastkowie odbyła się konferencja dla nauczycieli na temat „Rozwój społeczno emocjonalny dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Metody stymulowania rozwoju emocjonalno – społecznego dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”.

Konferencję zorganizowała Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 1 w Łomży i Szkoła Podstawowa w Miastkowie.
Przesłankami do zorganizowania konferencji były:
1.Rekomendacje z ewaluacji wewnętrznej poradni prowadzonej w roku szkolnym 2013/2014.
2. Wnioski i rekomendacje z przeprowadzonego przez poradnię monitoringu funkcjonowania szkolnego dzieci, które rozpoczęły naukę w klasie I, w wieku 6 – lat.
3.Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014/2015: wspieranie dziecka młodszego na I – szym i kolejnych etapach edukacyjnych w związku z obniżeniem wieku realizacji obowiązku szkolnego .
4.Obserwacje pracowników poradni podczas badań dzieci z klas 0 i klas I.
Konferencję przeprowadzili pracownicy poradni.
W spotkaniu uczestniczyło 34 nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, z sieci przedszkoli i szkół podstawowych w: Miastkowie, Rydzewie, Nowogrodzie i Zbójnej.Pliki do pobrania:
Data powstania: poniedziałek, 15 gru 2014 09:13
Data opublikowania: poniedziałek, 15 gru 2014 09:16
Opublikował(a): Natalia Chudy
Zaakceptował(a): Natalia Chudy
Artykuł był czytany: 20931 razy