BIP - Starostwa Powiatowego w Łomży

Biuletyn Informacji Publicznej

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

na stanowisko Dyrektora Muzeum Przyrody – Dwór Lutosławskich w Drozdowie

Informuję, że w wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko Dyrektora Muzeum Przyrody – Dwór Lutosławskich w Drozdowie została wybrana Pani Ewa Sznejder zamieszkała w Giełczynie.

 

Uzasadnienie wyboru:

            Pani Ewa Sznejder spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o konkursie na stanowisko Dyrektora Muzeum Przyrody – Dwór Lutosławskich w Drozdowie. Posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku w zakresie administracji publicznej. Posiada wymagany staż pracy na stanowisku kierowniczym, w tym na stanowiskach związanych z prowadzeniem i organizowaniem działalności kulturalnej.

            Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań wynikających z pracy na danym stanowisku w tym regulacji prawnych dotyczących znajomości problematyki z zakresu działalności kulturalnej.

            Wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Panią Ewę Sznejder na powyższe stanowisko oraz rokują, że odpowiedzialnie i solidnie realizować będzie powierzone zadania i obowiązki służbowe.

 

 

 

                                                                                                                                     STAROSTA

                                                                                                                          Lech Marek Szabłowski

Data powstania: piątek, 29 paź 2021 14:40
Data opublikowania: piątek, 29 paź 2021 14:43
Opublikował(a): Adam Szponarski
Zaakceptował(a): Adam Szponarski
Artykuł był czytany: 1999 razy