BIP - Starostwa Powiatowego w Łomży

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Inspektora w Wydziale Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Łomży

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Inspektora w Wydziale Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa został wybrany Pan Karol Skrodzki zamieszkały w Łomży.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pan Karol Skrodzki spełnił wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Inspektora w Wydziale Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Łomży. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Leśnictwo na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

Podczas przeprowadzonego testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się bardzo dobrą znajomością aktów prawnych oraz zagadnień niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań wykonywanych na stanowisku. Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Pana Karola Skrodzkiego na powyższe stanowisko oraz rokują, że odpowiedzialnie i solidnie realizować będzie powierzone zadania i obowiązki  służbowe.

        STAROSTA

Lech Marek Szabłowski

Data powstania: środa, 27 mar 2024 12:54
Data opublikowania: środa, 27 mar 2024 13:12
Opublikował(a): Justyna Kaczmarczyk
Zaakceptował(a): Justyna Kaczmarczyk
Artykuł był czytany: 179 razy