Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego
Natura Flaga Unii Europejskiej Projekty UE Polski Ład Polski Ład
Pogoda dziś:
6°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube
Slajd

#JestesmyzUkraina

Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Dzień Pracownika Socjalnego

DATA PUBLIKACJI: 2013-11-22 10:41 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek
21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji, w Starostwie Powiatowym w Łomży, życzenia pracownikom socjalnym złożyli Starosta Łomżyński – Lech Marek Szabłowski oraz Wicestarosta – Adam Krzysztof Sowa.
Zdjęcie

2

W spotkaniu wzięli udział pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży oraz dyrektorzy i pracownicy: Domu Pomocy Społecznej w Łomży, Domu Pomocy Społecznej w Tykocinie, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kownatach oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie, które realizują zadania zlecone przez Powiat Łomżyński.

Starostowie podziękowali pracownikom za zaangażowanie i ofiarność w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz pogratulowali wytrwałości i efektywności w realizacji trudnych zadań z obszaru pomocy społecznej.

Oto treść życzeń:

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Pracownicy

Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej

W Powiecie Łomżyńskim

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzymy Państwu zadowolenia i satysfakcji z pracy, której wykonywanie wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również zrozumienia ludzkiej słabości oraz głębokiego przekonania, że człowiek w obliczu problemów i cierpienia nie może pozostać sam.

 

Dziękujemy za zaangażowanie, za wszelką pomoc i uśmiech, który nieraz jest największym dobrem i znakiem nadziei, że wszystko można jeszcze w życiu zmienić.

 

Dziękujemy Państwu za szlachetne czyny, ciepłe słowa, wytrwałość, cierpliwość, zrozumienie i uśmiech na twarzy, który przynosi bardzo często ukojenie podopiecznym. Niech więc dzisiejsze święto będzie okazją do zadumy nad sensem Waszej pracy i wyrażenia wdzięczności za trud, jaki wkładacie w rozwiązywanie ludzkich problemów.

 

Życzymy, aby pomoc drugiemu człowiekowi stała się prawdziwym spełnieniem i przyniosła Państwu satysfakcję, a na co dzień ludzką przyjaźń i życzliwość.

 

Z wyrazami szacunku

 

Starosta Łomżyński

Lech Marek Szabłowski

 

Wicestarosta Łomżyński

Adam Krzysztof Sowa

Spotkanie Świąteczne w Powiecie Łomżyńskim

gru 20, 2023
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie konserwacji i restauracji nagrobka na cmentarzu parafialnym w Śniadowie”

sty 29, 2024
Czytaj więcej

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży

lut 15, 2024
Czytaj więcej

Wicestarosta Łomżyński Maria Dziekońska Gościem Dnia w Radio Nadzieja

sty 30, 2024
Czytaj więcej