Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego Natura Flaga Unii Europejskiej Projekty UE Polski Ład Polski Ład logo e-usługi e-usługi
Pogoda dziś:
12°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube

Klauzula informacyjna dla użytkowników serwisów społecznościowych Powiatu Łomżyńskiego

DATA PUBLIKACJI: 2023-05-11 13:43 | OPUBLIKOWAŁ: Konserwator
Powiat Łomżyński posiada konta na portalach YouTube, Facebook i Instagram. Konta prowadzone są w celu promocji powiatu oraz regionu, prezentacji wydarzeń organizowanych przez Powiat Łomżyński i transmisji obrad Rady Powiatu.

Każdy kanał mediów społecznościowych ma własną politykę dotyczącą sposobu przetwarzania i ochrony danych osobowych.
Serwis YouTube dostarczany jest przez Google LLC, 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, California 94043, USA, a w UE przez Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia. Informacje na temat przetwarzania danych przez serwis YouTube: https://www.youtube.com/intl/ALL_pl/howyoutubeworks/user-settings/privacy/ .
Serwisy Facebook oraz Instagram dostarczane są przez Meta Platforms, Inc na świecie oraz Facebook Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Irlandia) w EU. Informacje na temat przetwarzania danych przez serwis Facebook https://www.facebook.com/privacy/policy/ i Instagram https://www.facebook.com/help/instagram/155833707900388

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wykorzystania danych osobowych przez w/w portale, przed ich użyciem dokładnie zapoznaj się z ich polityką prywatności.