17°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube

Kolejne sukcesy teneczne par z KTT "AKAT"

DATA PUBLIKACJI: 2013-11-20 09:10 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek
Sukcesy taneczne par z KTT „AKAT” Łomża na mistrzostwach Polski klasy „B” i „A” w Łomiankach oraz I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Łomianek”.
Zdjęcie

6

W sobotę i niedzielę 16-17 listopada 2013 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w Mistrzostwach Polski w Tańcu Towarzyskim par klasy B i A i w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

„o Puchar Burmistrza Łomianek” koło Warszawy.

Wśród siedemdziesięciu dwóch par startujących w Mistrzostwach Polski klasy „B” trzy pary taneczne reprezentowały Łomżę w i pięć par tanecznych w ogólnopolskim turnieju towarzyszącym.

W Mistrzostwach Polski startowały pary:

- Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- Piotr Łuba i Paulina Łażewska

- Sebastian Krakowiecki i Mariola Orzoł

Łomżyńskie młodzieżowe pary taneczne startujące w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „o Puchar Burmistrza Łomianek” 17 listopada 2012 r. w licznie obsadzonych kategoriach pokazały swoje dobre przygotowanie do sezonu tanecznego następujące miejsca:

- w kategorii 12-13 klasa D

I miejsce zajęła para Adam Góralski i Julia Dębek

- w kategorii 12-13 lat klasa C

III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para

Mateusz Krakowiecki i Aleksandra Wronowska

- w kategorii 14-15 lat klasa C

IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Zbigniew Grzeszczuk i Natalia Baczewska

- w kategorii 14-15 lat klasa B

V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska