Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego
Natura Flaga Unii Europejskiej Projekty UE Polski Ład Polski Ład
Pogoda dziś:
8°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube
Slajd

#JestesmyzUkraina

Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Otwarcie naboru na bezpłatne usługi dla Podmiotów Ekonomii Społecznej

DATA PUBLIKACJI: 2013-10-23 11:46 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości działający przy Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej rozpoczął kolejną rekrutację do bezpłatnych usług ISP. Zapraszamy Podmioty Ekonomii Społecznej, które jeszcze nie korzystały z bezpłatnych usług.
Zdjęcie

1

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej tj.: Stowarzyszenia, Fundacje, Spółdzielnie, Centra Integracji Społecznej, Kluby Integracji Społecznej, Zakłady Aktywności Zawodowej, Towarzystwa Ubezpieczeń Społecznych z powiatów: monieckiego, grajewskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego, łomżyńskiego oraz Miasta Łomża do zapoznania się z ofertą OWES i złożenia formularza zgłoszeniowego na  bezpłatne usługi: księgowe, marketingowe, prawne, doradcze (pełen zakres pakietów w ofercie OWES na stronie internetowej).

 

W każdym z powiatów znajdziecie Państwo konsultanta (zakładka: Punkty Informacyjno-Konsultacyjne), który pomoże w wypełnianiu formularza oraz odpowie na kwestie budzące wątpliwość.

 

Zakres usług będzie obejmował:

I. Pakiet Usług Marketingowych Poligraficznych

- marketingowe poligraficzne, wykonanie wizytówek, ulotek, plakatów, identyfikacji wizualnej instytucji

- marketingowe internetowe, wykonanie strony internetowej wg szablonu (zakładki: o nas, aktualności, zakres działalności, itp.), opłacenie domeny, opłacenie hostingu strony (3 lata), zamieszczenie wizytówki firmowej na portalu projektu, sesja zdjęciowaII. Pakiet Usług Księgowych

- usługi księgowe (dla PES, które nie prowadzą działalności gospodarczej), prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12 m-cy, sporządzanie polityki rachunkowości, sporządzanie Regulaminów związanych z kadrami PES

- usługi księgowe (dla PES, które prowadza działalność gospodarczą), usługi księgowe – PES z działalnością gospodarczą, prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12 m-cy, sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego, sporządzanie deklaracji podatkowych.

 

III. Pakiet Usług Prawnych

- usługi prawne, opinie, porady, dokonanie zgłoszenia/zmian w KRS, zastrzeżenie znaku organizacji, opracowanie dokumentów:  związanych z zatrudnianiem pracowników w organizacji, związanych z wolontariatem, związanych z polityką ochrony danych osobowych, związanych z ubieganiem się o status organizacji pożytku publicznego, związanych z organizacją imprez

 

IV. Pakiet Usług Doradczych

doradztwo wg zapotrzebowania w zakresie rejestrowania i prowadzenia działalności gospodarczej w organizacji pozarządowej, zakładania przedsiębiorstwa społecznego, prawnych aspektów działania w sferze ekonomii społecznej, zarządzania organizacją, współpracy z otoczeniem, pozyskiwania źródeł finansowania działalności z wyłączeniem pozyskiwania źródeł finansowania w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, księgowych aspektów działania w sferze ekonomii społecznej, zarządzania personelem, innowacji i nowych technologii.

 

Rekrutacja trwa od 17.10.2013 r. do 25.10.2013 r.

 

Regulamin usług oraz załączniki dostępne w biurze projektu Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży ul. Krzywe Koło 9,p III pok. 308 lub na stronie internetowej OWES www.owes.lomza.pl (zakładka: REGULAMIN I FORMULARZE USŁUG).

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Spotkanie Świąteczne w Powiecie Łomżyńskim

gru 20, 2023
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie konserwacji i restauracji nagrobka na cmentarzu parafialnym w Śniadowie”

sty 29, 2024
Czytaj więcej

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży

lut 15, 2024
Czytaj więcej

Wicestarosta Łomżyński Maria Dziekońska Gościem Dnia w Radio Nadzieja

sty 30, 2024
Czytaj więcej