Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego Natura Flaga Unii Europejskiej Projekty UE Polski Ład Polski Ład
Pogoda dziś:
22°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube

Podpisaliśmy umowę na wsparcie doradcze

DATA PUBLIKACJI: 2023-03-07 12:02 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
Na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa dostępności budynku Starostwa Powiatowego w Łomży” wyłoniona została firma doradcza w zakresie zapewnienia jak najlepszej dostępności naszego urzędu dla osób z niepełnosprawnościami
Zdjęcie

1

Wsparcie doradcze ma na celu prawidłowe wdrożenie niezbędnych procedur oraz wskazanie jak we właściwy sposób wykorzystywać sprzęt, który został zaplanowany do zakupu w ramach realizowanego wniosku, gdzie najbardziej optymalnie rozmieścić plany tyflograficzne czy też,  w których miejscach najbardziej spełnią swoją rolę planowane do zakupu tabliczki tyflograficzne.

Usługi doradcze będę polegać przede wszystkim na okresowym wspomaganiu Wnioskodawcy we wdrażaniu dostępności przy wykorzystaniu zaplanowanych w projekcie działań z wykorzystaniem elementów projektowania uniwersalnego. Współpraca z ekspertem, który dobrze zna dostępne środowisko dla osób o szczególnych potrzebach w tym osób z niepełnosprawnościami pozwoli na bardziej efektywne wprowadzanie dostępności w naszym urzędzie.

Usługa doradcza będzie realizowana czasu zakończenia realizacji projektu tj. do 30 czerwca 2023 r.

Projekt realizowany na podstawie umowy o powierzenie grantu w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób
Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

 

Załączniki do pobrania:

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży

lut 15, 2024
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie konserwacji i restauracji nagrobka na cmentarzu parafialnym w Śniadowie”

sty 29, 2024
Czytaj więcej

Złote Gody w Gminie Śniadowo

lut 18, 2024
Czytaj więcej

Wicestarosta Łomżyński Maria Dziekońska Gościem Dnia w Radio Nadzieja

sty 30, 2024
Czytaj więcej