Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego Natura Flaga Unii Europejskiej Projekty UE Polski Ład Polski Ład
Pogoda dziś:
15°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube

Życzenia na Dzień Pracownika Socjalnego

DATA PUBLIKACJI: 2012-11-21 11:26 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek
Przypadający 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to szczególna sposobność do przekazania wszystkim pracownikom pomocy społecznej wyrazów uznania za profesjonalne zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi.
Zdjęcie

3

Praca socjalna to wielka odpowiedzialność i ciężka praca, do której potrzeba niezwykłych ludzi. Państwa działania dla wielu osób stanowią niezbędne oparcie pozwalające przezwyciężyć niejeden trud ludzkiego życia.

Z okazji tegoż Święta składamy pracownikom: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Ośrodka Wsparcia i Warsztatu Terapii Zajęciowej – serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek oraz poświęcenie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz mieszkańców Powiatu Łomżyńskiego.

Pragniemy życzyć, by każdy dzień państwa pracy przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do coraz lepszej pracy na rzecz  osób potrzebujących pomocy.

 

Starosta Łomżyński - Lech Marek Szabłowski

Wicestarosta Łomżyński - Adam Krzysztof Sowa

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży

lut 15, 2024
Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie konserwacji i restauracji nagrobka na cmentarzu parafialnym w Śniadowie”

sty 29, 2024
Czytaj więcej

Złote Gody w Gminie Śniadowo

lut 18, 2024
Czytaj więcej

Wicestarosta Łomżyński Maria Dziekońska Gościem Dnia w Radio Nadzieja

sty 30, 2024
Czytaj więcej