Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
27°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube
Slajd

#JesteśmyzUkrainą

Organizacja Starostwa Powiatowego w Łomży

DATA PUBLIKACJI: 2003-12-09 11:38 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe w Łomży

ul. Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża
Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Tel. kancelaria - (086) 215-69-04
Fax - (086) 215-69-04
E-mail: starostwo@powiatlomzynski.pl

Starosta Łomżyński - Lech Marek Szabłowski

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wicestarosta Łomżyński - Maria Dziekońska

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wydział Organizacyjny

Naczelnik Wydziału Organizacyjnym – Ewelina Wszeborowska
tel. (086) 215-69-38
e-mail: ewelina.wszeborowska@powiatlomzynski.pl

Kancelaria: tel/fax (086) 215-69-04

Wydział Finansowy

Skarbnik Powiatu - Grażyna Kołodziejska, tel. (086) 215-69-10
e-mail: skarbnik@powiatlomzynski.pl

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa

Naczelnik Wydziału - Krystyna Gosiewska tel. (086) 215-69-22
e-mail: krystyna.gosiewska@powiatlomzynski.pl

Z-ca Naczelnika - Justyna Chmielewska tel. (086) 215-69-80

e-mail: justyna.chmielewska@powiatlomzynski.pl

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Naczelnik Wydziału - Maciej Karwowski tel. (086) 215-69-25
e-mail: maciej.karwowski@powiatlomzynski.pl  

Z-ca Naczelnika -  Bożena Kadłubowska tel. (86) 215-69-34

e-mail: bozena.kadlubowska@powiatlomzynski.pl

Kierownik Oddziału Geodezji - Monika Domurat tel. (86) 215-69-26

e-mail: monika.domurat@powiatlomzynski.pl

Wydział Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Promocji

Naczelnik Wydziału - Edyta Zawojska
tel. (086) 215-69-13, 215-69-14
e-mail: edyta.zawojska@powiatlomzynski.pl

Wydział Komunikacji

Naczelnika Wydziału - Ewa Jarzyło

- tel. (086) 215-69-20
e-mail: ewa.jarzylo@powiatlomzynski.pl


Więcej: Starostwo Powiatowe w Łomży

Ładowarki i zasilacze - wspólna kontrola UOKiK, IH I KAS

lut 18, 2022
Czytaj więcej

Handel: PIH wysyła ważny sygnał dla Polaków

mar 03, 2022
Czytaj więcej

Oszuści polują na naiwnych i obiecują złote góry. Sprzyja im obecna sytuacja

mar 04, 2022
Czytaj więcej

Oznaczać, czy nie oznaczać - co wolno w mediach społecznościowych?

maj 09, 2022
Czytaj więcej