Motyl

Powiat Łomżyński

Mikrodotacje FIO 2018 w województwie podlaskim

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku informuje o konkursie grantowym

 

Mikrodotacje FIO 2018 w województwie podlaskim

 

Rozpoczynamy nabór do konkursu grantowego FIO, w którym można starać się o mikrodotacje na realizację inicjatyw społecznych.

O dofinansowanie ubiegać się mogą organizacje pozarządowe, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grupy nieformalne i samopomocowe.

Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli  i organizacji pozarządowych działających na terenie woj. Podlaskiego, będziemy dofinansowywać lokalne inicjatywy dotacjami w wysokości do 5 000zł.

Projekty realizowane w ramach konkursu mogą dotyczyć edukacji (np. warsztaty, spotkania, kursy, szkolenia), kultury (zajęcia artystyczne, wystawy, koncerty w parkach), rekreacji i innych działań, które przyczynią się do zwiększenia zaangażowania organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w realizację oddolnych inicjatyw w środowisku lokalnym.

Zapraszamy zainteresowanych konkursem do udziału w seminariach organizowanych przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Podczas seminarium dowiecie się na temat zasad aplikowania o środki.

Szczegółowe informacje, terminy spotkań w powiatach, regulamin oraz formularz wniosku o dofinansowanie znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://mikrodotacjepodlaskie.pl/

Zapraszamy

Zespół OWOP

2018-08-21 13:37 Opublikował: Wydział PRiK
Autor treści: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.