Motyl

Powiat Łomżyński

Konkurs kulinarny pn. "Tradycyjny stół wigilijny"

Samorząd Województwa Podlaskiego, wystąpił z inicjatywą organizacji wojewódzkiego konkursu kulinarnego pn. „Tradycyjny stół wigilijny”, skierowanego do grup formalnych i nieformalnych (np. Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń) działających na obszarach wiejskich województwa podlaskiego.

Głównym celem przedsięwzięcia jest identyfikacja naszego regionalnego dziedzictwa kulinarnego oraz przekazanie młodemu pokoleniu tradycji przygotowywania potraw.
Przez inicjowanie tego typu projektów chcemy ocalić od zapomnienia kulinarne specjały, znane od wielu pokoleń na Podlasiu.

W związku z tym do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy organizacje formalne lub nieformalne, pragnące zaprezentować tradycyjne kulinarne potrawy wigilijne. Zadaniem uczestników będzie przedstawienie ich do oceny komisji w dniu konkursu, który rozpocznie się o godz. 09:00, 6 grudnia br. /środa/ w Restauracji „Alumnat” w Tykocinie, ul. Poświętna 1. 

Prosimy o zgłaszanie osób najpóźniej do 17 listopada br. według załączonego wzoru. W przypadku pytań organizacyjnych kontakt z Panią Anną Kuczyńską – pracownikiem Referatu Regionalnej Polityki Rolnej i Nadzoru UMWP, tel. (85) 66 54 216.

Załączniki

  1. Karta zgłoszenia + oświadczenie
  2. Regulamin
2017-11-03 13:38 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.