Motyl

Powiat Łomżyński

XXI OTTT o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża

Relacja z XXI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o "Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża", Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego. W niedzielę 22 października 2017 r. w godzinach 9.30 - 22.00 w Piątnicy odbył się turniej tańca towarzyskiego. Cały dzień był podzielony na 4 bloki taneczne. I blok o godzinie 9.30 odbyła się XI Dziecięca Gala Taneczna "Gotti 2017" dla par rekreacyjnych, o godzinie 12.00 Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego natomiast o godzinie 15.00 oraz 18.00 XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o "Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża".

 

W turnieju zaproszenie przyjęło około 260 par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego , natomiast wszystkich startów było około 340. Pary przyjechały do nas m.in. z Gdańska, Płocka, Giżycka, Krakowa, Ełku, Wieliczki, Augustowa, Gdyni, Olecka, Warszawy, Łomży.

Wieczorną Galę Taneczną o godzinie 18.00 poprowadziła jurorka "Tańca z Gwiazdami" – Iwona Pavlovic. Podczas Gali oprócz występu par na najwyższym poziomie mogliśmy podziwiać pokazy dziecięcych grup tanecznych Klubu AKAT oraz pokaz Dorosłych Miłośników Tańca.

 

ORGANIZATORZY

  1. Klub Tańca Towarzyskiego "AKAT" w Łomży

  2. Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

 

WSPÓŁORGANIZATOR

  1. Wójt Gminy Piątnica

  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy

 

PATRONAT HONOROWY

  1. Marszałek Województwa Podlaskiego - Jerzy Leszczyński

  2. Starosta Łomżyński - Elżbieta Parzych

  3. Prezydent Miasta Łomża - Mariusz Chrzanowski

  4. Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Kozicki

 

 

SĘDZIOWIE TURNIEJU:

    1. Łukasz Grzęski – Toruń - sędzia główny

    2. Mariusz Korzeb – Olsztyn

    3. Jarosław Przekop – Olsztyn

    4. Tomasz Dorosz – Warszawa

    5. Jarosław Śliwowski – Ostrołęka

    6. Marcin Ściegliński - Warszawa

    7. Michał Kowalski – Konin

    8. Jakub Krzak – Kraków

    9. Grzegorz Klekotko – Olecko

    10. Radosław Gołata – Bydgoszcz

    11. Aneta Pawlak - Lublin

    12. Jacek Baczewski – Łomża

 

SĘDZIA SKRUTINER:

  1. Piotr Czyżyk - Elbląg

  2. Krzysztof Dąbkowski – Olsztyn

 

OPRAWA MUZYCZNA:

Studio 81 - Marcin Klekotko Augustów

 

OPIEKA MEDYCZNA

Grupa ratownicza "NADZIEJA" Łomża

 

DEKORACJA, ARANŻACJA I REALIZACJA ŚWIATŁA

Firma GRODA

 

KIEROWNICTWO ARTYSTYCZNE I ORGANIZACYJNE:

Magdalena Pardo- Baczewska, Jacek Baczewski

 

NAGRODY WRĘCZALI :

Pan Stefan Krajewski Członek Zarządu Województwa Podlaskiego

Pan Andrzej Garlicki v-ce Prezydent Łomży

Pani Elżbieta Parzych Starosta Powiatu Łomżyńskiego

Lech, Marek Szabłowski z-ca Starosty Powiatu Łomżyńskiego

Krzysztof Kozicki Wójt Gminy Piątnica

Jarosław Cholewicki Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży


4 pary z klubu Akat awansowały do wyższych klas sportowych:

  1. Dawid Gutowski Izabela Czerwińska awans do klasy E

  2. Radosław Walczyk Aleksandra Czerwińska awans do klasy B w stylu latynoamerykańskim

  3. Kamil Lewicki Zuzanna Ogórkowska awans do klasy B w stylu standardowym

  4. Mateusz Żebrowski Aleksandra Wronowska awans do klasy B w stylu standardowym

 

Sponsor główny turnieju - Lody Gotti

 

WYNIKI TURNIEJU:

8-9 lat klasa "G"

1 miejsce Sienica Igor Szymulewska Julia – Promenada Olecko

2 miejsce Darmetko Igor Wysocka Natalia - AKAT Łomża

3 miejsce Antoni Rytel – AKAT Łomża

3 miejsce Kochanowski Jan – Zosia Faryna AKAT Łomża

 

10-11 lat klasa G

1 miejsce i Super Puchar – Hubert Baczewski Paulina Żebrowska - AKAT Łomża

1 miejsce Sobczyński Łukasz Sawko Aleksandra - AKAT Łomża

1 miejsce Bartosz Weber Oliwia Mrozek - AKAT Łomża

2 miejsce Żebrowski Mikołaj Szydlik Wiktoria - AKAT Łomża

2 miejsce Laskowski Kacper Kosińska Wiktoria - AKAT - Łomża

3 miejsce Kozikowski Sebastian Jakacka Aleksandra - AKAT - Łomża

 

10-11 lat klasa "F"

1 miejsce Gąsiewski Nikodem Mańko Witkoria - AKAT - Łomża

2 miejsce Fabiszewski Mikołaj - Zabora Kamila - AKAT Łomża

3 miejsce Wróblewski Mikołaj - Ramotowska Zuzanna - AKAT - Łomża

4 miejsce Konopka Adam - Jemielita Magda - AKAT - Łomża

5 miejsce Jan Kochanowski - Nikola Dołęga - AKAT Łomża

 

12-13 lat klasa G

1 miejsce Gogacz Mateusz Szablan Julia – Czar Par Giżycko

2 miejsce Patora Mateusz Olszewska Aleksandra - AKAT Łomża

 

12-13 lat klasa F

1 miejsce Kodzis Michał Cwalina Katarzyna – AKAT Łomża

2 miejsce Gutowski Dawid Czerwińska Izabela - AKAT Łomża i awans do klasy E

3 miejsce Puławski Jakub - Domitrz Iga - AKAT Łomża

4 miejsce Laskowski Grzegorz - Krynica Anna - AKAT Łomża

 

Solistki Młodsze klasa H

1 miejsce i Super Puchar Gabriela Samsel – Atria Ostrołęka

1 miejsce Laura Białucha - AKAT Łomża

1 miejsce Aleksandra Jakacka - AKAT Łomża

1 miejsce Lidia Jankowska - AKAT Łomża

1 miejsce Zuzanna Mrozek - AKAT Łomża

1 miejsce Natalia Wysocka - AKAT Łomża

2 miejsce Wiktoria Kosińska - AKAT Łomża

2 miejsce Aleksandra Mrozek - AKAT Łomża

 

Solistki Młodsze klasa G

1 miejsce Agnieszka Jemielity – AKAT Łomża

1 miejsce Aleksandra Sawko – AKAT Łomża

2 miejsce Wiktoria Szydlik- AKAT Łomża

2 miejsce Zosia Faryna – AKAT Łomża

2 miejsce Paulina Żebrowska – AKAT Łomża

3 miejsce Karolina Żebrowska – AKAT Łomża

 

Solistki Starsze klasa G

1 miejsce Kamila Zabora - AKAT Łomża

2 miejsce Julia Szmit - AKAT Łomża

3 miejsce Aleksandra Olszewska - AKAT Łomża

 

 

10-11 lat OPEN STANDARD

3 miejsce Poleszuk Jakub Magdalena Kuczewska

4 miejsce Tunkiewicz Kacper Stańczyk Julia

5 miejsce Kostecki Krystian Filipkowska Gabriela

 

10-11 lat OPEN LATIN

3 miejsce Tunkiewicz Kacper Stańczyk Julia

4 miejsce Kostecki Krystian Filipkowska Gabriela

5 miejsce Poleszuk Jakub Magdalena Kuczewska

 

12-13 lat OPEN STANDARD

2 miejsce Jezusek Wiktor Krynica Julia

 

14-15 lat OPEN STANDARD

1 miejsce Walczyk Radosław Czerwińska Aleksandra

5 miejsce Ostrowski Gabriel Wilimczyk Wiktoria

6 miejsce Pieńkowski Mateusz Kostecka Julia

7 miejsce Folga Bartosz Klaudia Plona

 

14-15 lat OPEN LATIN

1 miejsce Walczyk Radosław Czerwińska Aleksandra

 

16-18 lat OPEN STANDARD

1 miejsce Dzwonkowski Mateusz Brulińska Dagmara

3 miejsce Magdziak Rafał Wiśniewska Nina

4 miejsce Krakowiecki Mateusz Święcka Zuzanna

5 miejsce Lewicki Kamil Zuzanna Ogórkowska

 

16-18 lat OPEN LATIN

1 miejsce Dzwonkowski Mateusz Brulińska Dagmara

3 miejsce Magdziak Rafał Wiśniewska Nina

4 miejsce Krakowiecki Mateusz Święcka Zuzanna

6 miejsce Chrostowski Maciej Brulińska Sandra

 

POWYŻEJ 18 lat OPEN STANDARD

1 miejsce Patryk Plona Julia Dębek

POWYŻEJ 18 lat OPEN LATIN

1 miejsce Patryk Plona Julia Dębek

 

 

10-11 lat klasa "E"

1 miejsce Klekotko Mateusz Kramarewicz Anna – Promenada Olecko

3 miejsce Tunkiewicz Kacper Stańczyk Julia

5 miejsce Poleszuk Jakub Magdalena Kuczewska

6 miejsce Kostecki Krystian Filipkowska Gabriela

 

12-13 lat klasa E

1 miejsce Latoszek Jakub Bociąg Marika –Dance Imperium Pruszków

2 miejsce Oskar Żebrowski Puławska Natalia

4 miejsce Chrobak Bartosz Kiersztan Amelia

6 miejsce Mieczkowski Maciej Polkowska Maja

 

12-13 lat klasa D STANDARD

1 miejsce Łukowski Szymon Sienkiewicz Gabriela – Promenada Augustów

4 miejsce Jezusek Wiktor Krynica Julia

 

12-13 lat klasa D LATIN

1 miejsce Zelmański Remigiusz Olkowicz Amelia

4 miejsce Jezusek Wiktor Krynica Julia

 

14-15 lat klasa "E"

1 miejsce Pietrzyk Mikołaj Potocka Oliwia – Feniks Białystok

4 miejsce Kodzis Krzysztof Grzech Pola - AKAT Łomża

5 miejsce Konopka Andrzej Domańska Agata - AKAT Łomża

 

14-15 lat klasa "D" STANDARD

1 miejsce Chomaniuk Damian Klimiuk Ksenia – Twist Białystok

3 miejsce Folga Bartosz Klaudia Plona

4 miejsce Pieńkowski Mateusz Kostecka Julia

6 miejsce Ostrowski Gabriel Wilimczyk Wiktoria

 

14-15 lat klasa "D" LATIN

1 miejsce Chudziński Jakub Zubrzycka Katarzyna – Dwója Ełk

2 miejsce Ostrowski Gabriel Wilimczyk Wiktoria

3 miejsce Pieńkowski Mateusz Kostecka Julia

6 miejsce Folga Bartosz Klaudia Plona

 

14-15 lat klasa "C" STANDARD

1 miejsce Affre Julian Preś Ewelina – Duet Warszawa

 

14-15 lat klasa "0" LATIN

1 miejsce Affre Julian Preś Ewelina – Duet Warszawa

6 miejsce Walczyk Radosław Aleksandra Czerwińska awans do klasy B

 

pow.15 lat klasa "C" STANDARD

1 miejsce i awans do klasy B Kamil Lewicki Zuzanna Ogórkowska

2 miejsce Żebrowski Mateusz Wronowska Aleksandra - AKAT Łomża

6 miejsce Plona Rafał Filipkowska Linda - AKAT Łomża

 

pow.15 lat klasa "C" LATIN

1 miejsce Franczak Maciej Rolyuk Anna – UKS Feeling Warszawa

2 miejsce Żebrowski Mateusz Wronowska Aleksandra - AKAT Łomża

6 miejsce Plona Rafał Filipkowska Linda - AKAT Łomża

 

pow.15 lat klasa "B" STANDARD

1 miejsce Patryk Plona Julia Dębek

6 miejsce Magdziak Rafał Wiśniewska Nina

 

pow.15 lat klasa "B" LATIN

1 miejsce Gajek Adam Kłopocka Kalina UKS FEELING – Warszawa

5 miejsce Krakowiecki Mateusz Zuzanna Święcka

6 miejsce Magdziak Rafał Wiśniewska Nina

 

Dorośli Turniej OPEN STANDARD

1 miejsce Stopka Dariusz Rek Karolina UKS FEELING – Warszawa

2 miejsce Domiter Hubert Wąsacz Karolina KS M-TEAM Kraków

3 miejsce Binkowski Jacek Grabińska Justyna – CORTE TOP DANCE Warszawa

6 miejsce Mateusz Dzwonkowski Dagmara Brulińska

 

Dorośli Turniej OPEN LATIN

1 miejsce Woźniak Patryk Polakowska Justyna - CORTE TOP DANCE Warszawa

2 miejsce Dobak Maciej Pechner Magdalena- CORTE TOP DANCE Warszawa

3 miejsce Fejklowicz Piotr Niedośpiał Anna - MCT Wieliczka

 

źródło: www.rok.4lomza.pl

2017-10-30 13:49 Opublikował: Wydział PRiK
Autor treści: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.