Motyl

Powiat Łomżyński

Wyniki powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2014/2015

Wyniki powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2014/2015

Gimnazja

Dyscyplina

Szkoła

Jedwabne

9 Łomża

Miastkowo

Nowogród

Piątnica

Przytuły

Śniadowo

Wizna

Zbójna

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

47

50

72

72

80

65

65

59

 -

 -

54

45

59

54

50

80

 

wojewódzkie

 -

6

 -

7

18

18

17

15

13

11

 -

11

6

13

7

8

23

 

Razem

0

53

0

57

90

90

97

80

78

70

0

0

65

51

72

61

58

103

 

Piłka nożna

powiat

 -

47

52

52

72

59

80

65

 

wojewódzkie

 -

 

Razem

0

47

0

52

0

52

0

0

0

72

0

0

0

59

0

80

0

65

 

Szachy

powiat

 -

54

72

80

 -

 -

 -

80

72

65

59

65

 

wojewódzkie

14

15

 -

 -

 -

 -

15

14

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

54

86

95

0

0

0

0

95

86

0

0

65

59

0

0

0

65

 

Drużynowy tenis stołowy

powiat

 -

65

65

52

59

80

80

72

72

47

52

59

52

52

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

21

21

15

12

 -

 -

 -

 

Razem

0

65

65

52

0

0

59

101

101

87

84

47

52

59

52

52

0

0

 

Badminton

powiat

72

80

72

80

65

59

59

54

52

65

52

-

 

wojewódzkie

 -

 -

15

18

 -

17

20

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

 

Razem

0

0

87

98

0

89

100

65

59

59

0

0

54

52

65

52

0

0

 

Unihokej

powiat

80

54

65

72

54

80

 -

72

59

 -

 -

59

65

 -

 -

 

wojewódzkie

16

 -

20

-15

 -

 

 -

 -

 -

 -

 -

-- 

 

Razem

96

54

65

92

54

95

0

0

72

59

0

0

0

0

59

65

0

0

 

Koszykówka

powiat

59

52

65

65

80

80

47

72

52

59

72

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

15

14

 -

 -

 -

 

Razem

59

0

52

0

65

65

0

0

95

94

0

0

47

72

52

59

72

0

 

Siatkówka

powiat

72

59

59

80

 -

65

72

80

52

52

65

52

52

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

14

14

 

Razem

0

0

72

59

59

94

0

0

65

72

94

52

52

65

52

52

0

0

 

Indywidualny badminton

powiat

 -

72

80

54

65

80

72

59

 -

 -

 -

54

65

59

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

72

80

54

65

80

72

59

0

0

0

0

54

65

59

0

0

 

Indywidualny tenis stołowy

powiat

65

72

54

59

80

80

72

65

 -

59

50

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

23

20

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

65

72

54

0

0

59

103

100

72

65

0

0

59

0

50

0

0

 

Piłka ręczna

powiat

65

52

52

59

52

52

 -

59

72

80

46

46

47

65

72

80

 

wojewódzkie

 -

- -

 -

 -

15

17

 

Razem

65

52

52

59

52

52

0

0

59

72

95

46

0

46

47

65

72

97

 

Futsal

powiat

52

52

59

46

65

65

80

72

46

80

72

 -

46

46

 -

52

52

59

 

wojewódzkie

 -

14

23

 -

 

Razem

52

52

59

46

65

65

80

86

46

103

72

0

46

46

0

52

52

59

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

45

47

47

50

54

72

80

65

65

59

44

44

59

54

50

45

72

80

 

wojewódzkie

-

6

6

9

16

15

17

13

13

11

4

3

9

0

8

12

14

19

 

Razem

45

53

53

59

70

87

97

78

78

70

48

47

68

54

58

57

86

99

 

Liga LA

powiat

 -

59

65

72

80

 -

80

72

65

54

54

59

 

wojewódzkie

 -

12

14

14

19

 -

 -

20

16

 -

 -

12

11

 -

9

12

 

Razem

0

0

71

79

86

99

0

0

100

88

0

0

77

65

0

0

63

71

 

Gimnazjada

powiat

45

45

59

59

65

80

72

72

80

54

54

47

50

50

47

65

 

wojewódzkie

7

5

7

13

14

17

15

13

18

18

7

5

9

8

14

 

Razem

52

50

66

72

79

97

87

85

98

72

0

0

61

47

55

59

55

79

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

616

833

906

916

961

650

656

650

809

 

 

 

Klasyfikacja łączna

 

     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Piątnica

961

2

Nowogród

916

3

Miastkowo

906

4

9 Łomża

833

5

Zbójna

809

6

Śniadowo

656

7

Przytuły

650

8

Wizna

650

9

Jedwabne

616

 

 

Klasyfikacja  dziewcząt

 

     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Piątnica

589

2

Nowogród

541

3

9 Łomża

460

4

Przytuły

458

5

Miastkowo

455

6

Zbójna

406

7

Śniadowo

390

8

Wizna

374

9

Jedwabne

369

 

Klasyfikacja  chłopców

 
     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Miastkowo

564

2

Nowogród

533

3

Piątnica

530

4

9 Łomża

516

5

Zbójna

514

6

Wizna

389

7

Śniadowo

379

8

Jedwabne

344

9

Przytuły

192

 

 

 

 

 

 

Szkoły Podstawowe

  Grupa 1

Dyscyplina

Szkoła

Jedwabne

Nadbory

Wizna

Rutki

Bożejewo

Przytuły

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

50

54

 -

59

59

 -

47

43

 

wojewódzkie

7

7

 -

8

10

 -

 -

 -

 -

 

Razem

57

61

0

0

67

69

0

0

0

0

47

43

 

Piłka nożna

powiat

10

59

10

10

10

10

10

10

65

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

- -

 -

 

Razem

10

59

0

0

10

10

10

10

10

10

65

10

 

Drużynowy tenis stołowy

powiat

10

10

10

10

10

10

10

10

52

47

 

wojewódzkie

 -

 

Razem

10

10

0

0

10

10

10

10

10

10

52

47

 

Unihokej

powiat

10

10

 -

10

10

65

72

10

10

 -

 

wojewódzkie

-

-

-

-

-

-

-

16

-

-

-

   

Razem

10

10

0

0

10

10

65

88

10

10

0

0

 

Koszykówka

powiat

59

-

 -

47

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

59

0

0

0

0

47

0

0

0

0

0

0

 

Siatkówka

powiat

 -

 -

 -

59

52

 -

 -

 -

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

-

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

0

0

59

52

0

0

0

0

0

0

 

Indywidualny tenis stołowy

powiat

45

45

 -

 -

 -

10

10

10

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

-

 -

 -

 

Razem

45

45

0

0

0

10

10

10

10

10

10

10

 

Piłka ręczna

powiat

46

50,3

 -

 -

 -

-

 -

 -

 -

59

44

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

-

-

 -

-- 

 

 

Razem

46

50,3

0

0

0

0

0

0

0

0

59

44

 

Halowa piłka nożna

powiat

10

72

 -

10

10

10

10

10

10

46

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

72

0

0

10

10

10

10

10

10

46

10

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

43

54

31

41

42

44

47

36

30

28

39

40

 

wojewódzkie

3

6

0

3

0

3

0

3

0

0

3

3

 

Razem

46

60

31

44

42

47

47

39

30

28

42

43

 

Trójbój LA

powiat

43

43

 -

 -

44

44

 -

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

43

43

0

0

0

0

44

44

0

0

0

0

 

Igrzyska LA

powiat

43

54

 -

41

50

40

42

33

34

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

4

 

3

 -

 -

 

Razem

43

54

0

0

41

54

40

45

33

34

10

10

 

Czwórbój LA

powiat

 -

 -

 -

43

72

 -

45

 -

42

 --

 

wojewódzkie

-

12

 

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

0

0

43

84

0

45

0

0

42

0

 

Piłka nożna klas IV

powiat

10

10

 -

10

46

65

10

 -

 -

 -

-- 

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

10

0

0

10

46

65

10

0

0

0

0

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

564,3

75

568

522

185

488

 
 

 

Grupa 2

Dyscyplina

Szkoła

Piątnica

Dobrzyjałowo

Drozdowo

Jeziorko

Kisielnica

Olszyny

Rakowo

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

80

45

 -

65

 -

 -

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

11

 -

 -

 -

13

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

91

0

45

0

0

78

0

0

0

0

0

0

0

 

Piłka nożna

powiat

80

10

10

46

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

 

wojewódzkie

19

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 --

 

Razem

99

10

10

46

10

10

10

10

10

10

10

10

10

10

 

Szachy

powiat

10

10

 -

54

72

72

 -

 -

 -

-- 

59

10

 

wojewódzkie

 -

 -

15

18

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

10

0

54

87

90

0

0

0

0

0

0

59

10

 

Drużynowy tenis stołowy

powiat

80

80

72

65

10

10

 

10

65

72

10

10

10

10

 

wojewódzkie

23

23

17

 -

 -

 -

 -

 -

19

 -

 -

 

Razem

103

103

89

65

10

10

0

10

65

91

10

10

10

10

 

Badminton

powiat

65

59

10

10

10

10

 

10

47

52

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 --

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

65

59

10

10

10

10

0

10

47

52

10

10

10

10

 

Unihokej

powiat

10

10

10

10

10

10

10

10

47

52

10

10

52

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

10

10

10

10

10

10

10

47

52

10

10

52

10

 

Koszykówka

powiat

80

52

10

65

10

10

10

 -

10

10

52

 

wojewódzkie

14

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

94

52

10

65

10

10

10

0

10

10

0

0

52

0

 

Siatkówka

powiat

80

80

10

72

 -

 -

10

10

10

52

10

10

65

 -

 

wojewódzkie

14

14

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

94

94

10

72

0

0

10

10

10

52

10

10

65

0

 

Indywidualny tenis stołowy

powiat

80

80

72

59

10

10

 

10

65

72

10

10

10

10

 

wojewódzkie

20

21

18

 -

 -

 -

18

16

 -

-- 

 

Razem

100

101

90

59

10

10

0

10

83

88

10

10

10

10

 

Piłka ręczna

powiat

80

50,3

10

65

10

10

10

10

10

50,3

 -

10

10

 -

 

wojewódzkie

15

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

--- 

 

Razem

95

50,3

10

65

10

10

10

10

10

50,3

0

10

10

0

 

Halowa piłka nożna

powiat

72

52

10

46

 -

10

10

10

52

10

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

--- 

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

72

52

10

46

0

10

10

10

52

10

10

10

10

10

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

65

80

38

42

28

33

54

43

36

35

45

29

35

27

 

wojewódzkie

11

13

3

3

0

0

9

10

3

3

5

0

0

0

 

Razem

76

93

41

45

28

33

63

53

39

38

50

29

35

27

 

Trójbój LA

powiat

80

80

54

10

10

10

50

59

10

10

 -

 -

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

-

 -

 -

 

Razem

80

80

54

10

10

10

50

59

10

10

0

0

10

10

 

Igrzyska LA

powiat

72

38

37

59

44

32

45

44

38

39

 -

-

39

10

 

wojewódzkie

13

4

3

10

7

 -

 -

3

5

 -

 -

6

 

Razem

85

42

40

69

51

32

45

47

43

39

0

0

45

10

 

Czwórbój LA

powiat

72

10

10

59

10

10

44

10

45

50

 -

10

10

10

 

wojewódzkie

14

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

86

10

10

59

10

10

44

10

45

50

0

10

10

10

 

Piłka nożna klas IV

powiat

10

52

72

10

10

65

10

10

47

10

-

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

-

 --

 

Razem

10

52

72

10

10

65

10

10

47

10

0

0

10

10

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

976

705

416

459

635,3

159

365

 
 

 

Grupa 3

Dyscyplina

Szkoła

Konarzyce

Kupiski

Jarnuty

Pniewo

Podgórze

Puchały

Wygoda

Czaplice

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Piłka nożna

powiat

10

10

10

10

72

65

10

10

10

10

10

10

52

46

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

14

 -

 -

-

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

10

10

10

86

65

10

10

10

10

10

10

52

46

10

10

 

Szachy

powiat

80

80

 -

10

 -

10

10

10

 -

 -

65

65

10

10

10

 -

 

wojewódzkie

23

16

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

103

96

0

10

0

10

10

10

0

0

65

65

10

10

10

0

 

Drużynowy tenis stołowy

powiat

 -

 -

10

10

 -

59

52

10

10

 -

59

52

 -

 -

10

 -

 

wojewódzkie

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

10

10

0

59

52

10

10

0

59

52

0

0

10

0

 

Badminton

powiat

59

65

80

80

10

10

10

10

 -

 -

10

10

 -

10

 -

10

 

wojewódzkie

 -

23

18

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

59

65

103

98

10

10

10

10

0

0

10

10

0

10

0

10

 

Unihokej

powiat

 -

80

80

10

46

10

10

 -

10

10

10

59

10

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

23

17

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

-

 

Razem

0

0

103

97

10

46

10

10

0

10

10

10

59

10

0

0

 

Koszykówka

powiat

10

72

 -

 -

10

10

 -

 -

 -

 -

 -

72

10

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

72

0

0

10

10

0

0

0

0

0

0

72

10

0

0

 

Indywidualny badminton

powiat

 -

54

80

80

10

10

10

 -

10

59

59

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

54

80

80

0

10

10

10

0

10

59

59

10

10

10

10

 

Indywidualny tenis stołowy

powiat

44

10

10

10

50

50

43

10

44

47

65

 -

54

47

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

44

10

0

10

10

50

50

43

10

44

47

65

0

0

54

47

 

Piłka ręczna

powiat

10

72

65

10

 -

 -

10

10

10

10

46

10

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

-

 -

 -

 

Razem

10

72

65

10

0

0

10

10

0

0

10

10

46

10

0

0

 

Halowa piłka nożna

powiat

10

10

46

10

10

52

 -

10

10

10

10

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

10

46

10

10

52

0

10

0

10

10

10

10

10

10

10

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

10

10

41

39

10

10

0

30

29

31

33

37

40

34

37

32

 

wojewódzkie

3

7

0

0

0

0

0

3

0

0

0

3

12

0

6

5

 

Razem

13

17

41

39

10

10

0

33

29

31

33

40

52

34

43

37

 

Trójbój LA

powiat

10

72

10

10

 -

10

42

10

 -

10

10

10

47

45

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

72

10

10

0

10

42

10

0

10

10

10

47

45

0

0

 

Igrzyska LA

powiat

 -

36

59

45

 -

47

42

33

 -

47

40

54

37

34

35

 

wojewódzkie

 -

3

12

16

 -

5

7

 -

 -

 -

11

 -

6

6

3

4

 

Razem

0

39

71

61

0

52

49

33

0

0

58

40

60

43

37

39

 

Czwórbój LA

powiat

 -

10

50

10

 -

10

10

10

 -

10

10

10

54

10

10

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

10

50

10

0

10

10

10

0

10

10

10

54

10

10

0

 

Piłka nożna klas IV

powiat

 -

10

 -

10

 -

59

10

10

 -

10

 -

10

10

80

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

10

0

10

0

59

10

10

0

10

0

10

10

80

0

0

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

676

808

489

332

174

569

568

297

 
 

 

Grupa 4

Dyscyplina

Szkoła

Miastkowo

Rydzewo

Śniadowo

Szczepankowo

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

72

65

50

45

47

 

wojewódzkie

12

15

 -

7

 -

 -

 -

 -

 

Razem

84

80

0

57

45

47

0

0

 

Piłka nożna

powiat

10

10

10

52

59

80

10

 

wojewódzkie

 -

 -

17

 -

 -

 

Razem

10

10

10

52

59

97

0

10

 

Szachy

powiat

59

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 

Razem

0

59

0

0

0

0

0

0

 

Badminton

powiat

52

47

52

52

 

wojewódzkie

 -

- -

 

Razem

52

47

0

0

52

52

0

0

 

Unihokej

powiat

52

10

 -

52

72

65

 

wojewódzkie

 -

20

 -

 

Razem

52

10

0

52

92

65

0

0

 

Koszykówka

powiat

52

10

10

52

65

80

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

14

 -

 

Razem

52

10

10

52

65

94

0

0

 

Siatkówka

powiat

54

59

 -

72

65

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

54

59

0

0

72

65

0

0

 

Indywidualny badminton

powiat

65

65

 -

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 

Razem

65

65

0

0

0

0

0

0

 

Indywidualny tenis stołowy

powiat

 -

 -

59

54

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

0

0

0

0

59

54

 

Piłka ręczna

powiat

10

10

10

10

72

80

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

15

 

Razem

10

10

10

10

72

95

0

0

 

Halowa piłka nożna

powiat

65

65

10

10

80

80

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

65

65

10

10

80

80

0

10

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

80

72

44

50

59

59

0

0

 

wojewódzkie

13

14

3

3

6

9

0

0

 

Razem

93

86

47

53

65

68

0

0

 

Trójbój LA

powiat

59

54

10

10

45

50

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

59

54

10

10

45

50

0

0

 

Igrzyska LA

powiat

65

80

36

41

50

65

35

43

 

wojewódzkie

14

13

 -

3

8

19

3

 

Razem

79

93

36

44

58

84

35

46

 

Czwórbój LA

powiat

59

10

10

54

65

80

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

26

 -

 

Razem

59

10

10

54

65

106

0

0

 

Piłka nożna klas IV

powiat

10

72

10

10

52

52

52

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 

Razem

10

72

10

10

52

52

52

10

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

782

457

872

276

 
 

 

Grupa 5

Dyscyplina

Szkoła

Nowogród

Zbójna

Kuzie

Dobry Las

 

Etap

dz

ch

dz

ch

dz

ch

dz

ch

 

Sztafetowe biegi przełajowe

powiat

80

72

54

44

 -

 -

 

wojewódzkie

19

9

9

 -

 

Razem

99

81

63

44

0

0

0

0

 

Piłka nożna

powiat

52

52

10

72

47

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 

Razem

52

52

10

72

47

10

10

10

 

Drużynowy tenis stołowy

powiat

 -

 -

 -

47

52

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

0

0

0

0

47

52

0

0

 

Badminton

powiat

72

72

 -

 -

 -

 

wojewódzkie

18

19

 -

 -

 -

 

Razem

90

91

0

0

0

0

0

0

 

Unihokej

powiat

 -

59

 -

 -

10

 -

46

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

-

 

Razem

0

59

0

0

0

10

0

46

 

Koszykówka

powiat

10

10

10

10

10

59

 

wojewódzkie

 -

 -

 

Razem

10

10

10

10

10

59

0

0

 

Indywidualny badminton

powiat

72

72

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

-

 -

 -

 -

 -

 

Razem

72

72

0

0

0

0

0

0

 

Piłka ręczna

powiat

52

44

52

59

10

44

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

-

 -

 

Razem

52

44

52

59

10

44

10

10

 

Halowa piłka nożna

powiat

52

59

59

46

10

10

10

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

52

59

59

46

10

10

10

10

 

Indywidualne biegi przełajowe

powiat

72

65

50

47

32

38

34

45

 

wojewódzkie

15

11

9

5

0

0

6

12

 

Razem

87

76

59

52

32

38

40

57

 

Trójbój LA

powiat

65

47

72

65

10

10

 -

10

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 

Razem

65

47

72

65

10

10

0

10

 

Igrzyska LA

powiat

80

72

 -

 -

 --

 

wojewódzkie

16

14

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

96

86

0

0

0

0

0

0

 

Czwórbój LA

powiat

80

65

47

 -

 -

 -

47

 

wojewódzkie

15

 -

 -

 -

 

Razem

95

65

47

0

0

0

0

47

 

Piłka nożna klas IV

powiat

80

46

59

10

10

10

 -

 

wojewódzkie

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 

Razem

80

46

59

10

10

10

0

0

 

Suma 10 najwyżej punktowanych miejsc

881

612

349

250

 
 

 

 

 

 

Klasyfikacja łączna

     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Piątnica

976

2

Nowogród

881

3

Śniadowo

872

4

Kupiski

808

5

Miastkowo

782

6

Dobrzyjałowo

705

7

Konarzyce

676

8

Kisielnica

635,3

9

Zbójna

612

10

Puchały

569

11

Wygoda

568

12

Wizna

568

13

Jedwabne

564,3

14

Rutki

522

15

Jarnuty

489

16

Przytuły

488

17

Jeziorko

459

18

Rydzewo

457

19

Drozdowo

416

20

Rakowo

365

21

Kuzie

349

22

Pniewo

332

23

Czaplice

297

24

Szczepankowo

276

25

Dobry Las

250

26

Bożejewo

185

27

Podgórze

174

28

Olszyny

159

29

Nadbory

75

 

Klasyfikacja dziewcząt

 
     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Piątnica

585

2

Nowogród

547

3

Kupiski

472

4

Śniadowo

446

5

Miastkowo

445

6

Dobrzyjałowo

386

7

Zbójna

364

8

Wygoda

349

9

Kisielnica

341

10

Puchały

321

11

Przytuły

311

12

Rakowo

308

 

Klasyfikacja - chłopców

 
     

Miejsce

Szkoła

PKT

1

Piątnica

562

2

Śniadowo

556

3

Nowogród

471

4

Miastkowo

461

5

Konarzyce

431

6

Dobrzyjałowo

395

7

Kisielnica

385,3

8

Kupiski

385

9

Jedwabne

356,3

10

Wizna

353

11

Zbójna

338

12

Jarnuty

337

 

Klasyfikacja gmin

 

 

     

 

Miejsce

Gmina

PKT

 

1

Piątnica

2642

 

2

Łomża

2317

 

3

Miastkowo

2145

 

4

Śniadowo

1804

 

5

Nowogród

1797

 

6

Zbójna

1770

 

7

Wizna

1740

 

8

Jedwabne

1255,3

 

9

Przytuły

1138

 

         

 

                Do punktacji łącznej szkół liczonych jest 10 najkorzystniejszych elementów jakie szkoła uzyskała na zawodach w bieżącym roku szkolnym. Do punktacji dziewcząt i chłopców liczonych jest 6 najkorzystniejszych elementów. Natomiast do punktacji Gmin punkty zdobyte przez gimnazjum i dwie szkoły podstawowe.

            Uroczyste podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego odbędzie się w Szkole Podstawowej w Śniadowie. Na tę uroczystość przedstawiciele najlepszych szkół i gmin otrzymają imienne zaproszenia.

Wiceprzewodniczący Powiatowego SZS

Zdzisław Dobrowolski

 

2015-09-08 12:42 Opublikował: Wydział Promocji Rozwoju i Komunikacji

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.