Po ponad 30 latach przerwy od regularnego kursowania pociągów, Łomża wraca na kolejową mapę Polski. Już 14 czerwca 2026 r. o 05:39 ruszy pierwszy pociąg regionalny z Łomży do Białegostoku. Mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z oferty 4 par pociągów regionalnych, których organizatorem jest Marszałek Województwa Podlaskiego.
- Z Łomży w kierunku Białegostoku pociągi odjadą o godzinie: 05:39, 07:31, 14:32 i 19:13,
- z Białegostoku do Łomży o 05:40, 11:05, 16:05 i 19:50.
Cena normalnego biletu jednorazowego kształtuje się na poziomie 19,25 zł. Składy między Łomżą i Białymstokiem pojadą z maksymalną prędkością 80-120 km/h, a najkrótszy czas przejazdu na tej trasie wyniesie 1 h 26 min.
Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne są w załącznikach:

