Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Pogoda dziś:
15°C
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Dolny Dwór w Drozdowie, Muzeum Przyrody, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Organizacja Starostwa Powiatowego w Łomży

DATA PUBLIKACJI: 2003-12-09 11:38 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe w Łomży

ul. Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża
Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Tel. kancelaria - (086) 215-69-04
Fax - (086) 215-69-04
E-mail: starosta.blm@powiatypolskie.pl

Starosta Łomżyński - Lech Marek Szabłowski

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wicestarosta Łomżyński - Maria Dziekońska

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wydział Organizacyjny

Sekretarz Powiatu - Beata Korwek, tel. (086) 215-69-05
e-mail: beata.korwek@powiatlomzynski.pl

Kancelaria: tel/fax (086) 215-69-04

Wydział Finansowy

Skarbnik Powiatu - Grażyna Kołodziejska, tel. (086) 215-69-10
e-mail: skarbnik@powiatlomzynski.pl

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa

Naczelnik Wydziału - Krystyna Gosiewska tel. (086) 215-69-22
e-mail: krystyna.gosiewska@powiatlomzynski.pl

Z-ca Naczelnika - Justyna Chmielewska tel. (086) 215-69-80

e-mail: justyna.chmielewska@powiatlomzynski.pl

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Naczelnik Wydziału - Maciej Karwowski tel. (086) 215-69-25
e-mail: maciej.karwowski@powiatlomzynski.pl  

Z-ca Naczelnika -  Bożena Kadłubowska tel. (86) 215-69-34

e-mail: bozena.kadlubowska@powiatlomzynski.pl

Kierownik Oddziału Geodezji - Monika Domurat tel. (86) 215-69-26

e-mail: monika.domurat@powiatlomzynski.pl

Wydział Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Promocji

Naczelnik Wydziału - Edyta Zawojska
tel. (086) 215-69-13, 215-69-14
e-mail: edyta.zawojska@powiatlomzynski.pl

Wydział Komunikacji

Naczelnika Wydziału - Ewa Jarzyło

- tel. (086) 215-69-20
e-mail: ewa.jarzylo@powiatlomzynski.pl


Więcej: Starostwo Powiatowe w Łomży

Rada Powiatu Łomżyńskiego

lip 24, 2019
Czytaj więcej

Utworzenie Powiatu Łomżyńskiego

lip 25, 2019
Czytaj więcej

Herb Powiatu Łomżyńskiego

lip 26, 2019
Czytaj więcej

Flaga Powiatu Łomżyńskiego

lip 26, 2019
Czytaj więcej