Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
8°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Ruszył nabór wniosków do konkursu Łomżyńskie Anioły Biznesu

DATA PUBLIKACJI: 2021-09-03 08:20 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
1 września 2021 roku ruszył nabór wniosków do IV. Edycji konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu. Wnioski o przyznanie nagród można składać w terminie do dnia 30 września 2021 roku.
Zdjęcie

2

anioły.gif

 

Zgłoszenia kandydatur do nagrody przyjmowane będą w formie elektronicznej poprzez formularze zamieszczone na stronie internetowej konkursu oraz w formie pisemnej, poprzez złożenie kompletnie wypełnionego formularza wniosku we właściwej kategorii w Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży, Wydziale Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Łomży, Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży.

Pierwszym etapem oceny wniosków będzie ocena formalna. Drugim etapem jest ocena merytoryczna. Po ocenie merytorycznej na stronie internetowej konkursu Zespół zamieszcza informację o kandydatach i uruchamia głosowanie internetowe w następujących kategoriach: Firma „z sercem” oraz Ambasador Ziemi Łomżyńskiej. Ostatnim etapem będzie wyłonienie laureatów spośród wniosków, które spełniły wszystkie kryteria.

Wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, która planowana jest pod koniec listopada 2021 r. Ostateczny termin gali uzależniony będzie od bieżącej sytuacji epidemicznej w kraju.

IV edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Partnerami konkursu są: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Podlaski Związek Pracodawców, Województwo Podlaskie, Bank PKO BP.

190916031417.jpg

FESTYN SamoRządowe Przygody z Nauką w Jarnutach

sie 26, 2021
Czytaj więcej

Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

sie 02, 2021
Czytaj więcej

34. Międzynarodowy Festiwal Teatralny WALIZKA otwarty!

cze 10, 2021
Czytaj więcej

Nabór wniosków o Stypendium Starosty Łomżyńskiego na rok szkolny 2021/2022

wrz 09, 2021
Czytaj więcej