Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
5°C
BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Dolny Dwór w Drozdowie, Muzeum Przyrody, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Konferencja INVEST IN ŁOMŻA

DATA PUBLIKACJI: 2019-09-05 11:08 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
W dniu 24 września 2019 r. odbędzie się konferencja Invest in Łomża organizowana przez Miasto Łomża. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele władz regionalnych i samorządowych, przedstawiciele instytucji rządowych, radców handlowych m.in. z Łotwy, Szwajcarii, Belgii, Panamy, Ukrainy, Chorwacji, Danii, Mołdawii, Cypru i Portugali oraz lokalni przedsiębiorcy.

1

Podczas wydarzenia planowane są m.in. debata pt. „Open for new investment”, z udziałem ekspertów i przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja możliwości finansowania inwestycji i rozwoju eksportu ze środków unijnych, sesje prezentacji błyskawicznych lokalnych przedsiębiorców oraz sesje spotkań B2B.

W przerwie podczas konferencji będzie można zwiedzić stoiska lokalnych producentów spożywczych i przedstawicieli innych branż  m.in. budowlanej, meblowej, automatycznej, elektrycznej, zielonych technologii. Po przerwie firmy te będą się prezentowały w 2 sesjach prezentacji błyskawicznych.

Niniejsze wydarzenie będzie wstępem do Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który rozpocznie się w dniu 25 września 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy i wsparcie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, patronaty Polskiej Agencji Informacji i Handlu i Krajowej Izby Gospodarczej. Partnerami konferencji są Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego. Patronatu medialnego udzieliły TVP3 Białystok i Polskie Radio Białystok. Działanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie przedsiębiorców z Łomży i regionu, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, przedstawicieli władz samorządowych i wszystkich zainteresowanych.

Na wydarzenie można zarejestrować się poprzez stronę internetową, mailowo na adres konferencja@um.lomza.pl lub telefonicznie 86 2156852.

Poniżej zamieszczamy wstępną agendę wydarzenia. 

 

190916031417.jpg

Oficjalna wizyta w Daugavpils

sie 30, 2019
Czytaj więcej

Wojskowy pogrzeb bezimiennych bohaterów wojny 1920 roku

sie 19, 2019
Czytaj więcej

Łomżyńskie Anioły Biznesu 2019 wręczone!

wrz 25, 2019
Czytaj więcej

Ożywiamy przeszłość

sie 20, 2019
Czytaj więcej