Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Pogoda dziś:
14°C
Slajd

Serce Lutosławskich

Drozdowo w Powiecie Łomżyńskim
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Zaproszenie na koncert pt. „Przeżyjmy raz jeszcze”.

DATA PUBLIKACJI: 2018-10-01 14:39 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
„Przeżyjmy raz jeszcze” - dwuczęściowe, wokalno – taneczne widowisko przygotowane przez dzieci i młodzież Studia Wokalnego Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, Zespołu Pieśni i Tańca „Łomża” i integracyjnej grupy Tacy Sami. Koncert odbędzie się 7 października 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Katolickiego przy Szkołach Katolickich w Łomży godz. 18.00. Wstęp wolny!
1

Pierwsza część koncertu to melodie, piosenki i obrazy upamiętniające polskie wydarzenia historyczne, okresów, które w znaczący sposób przyczyniły się do odzyskania niepodległości.

Druga część koncertu to prezentacja dwudziestolecia międzywojennego, niezwykle ważnego okresu dla Polski, która po ponad stu latach wreszcie odzyskała upragnioną niepodległość. W nowym, odrodzonym i wolnym państwie zaczęła rozwijać się kultura. Rozsmakujemy publiczność w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Pokażemy ponadczasowy urok piosenek i pieśni bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia, zachowując styl i ponadczasowy urok tych melodii oraz dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej. 

Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym podczas II Międzynarodowego Forum Gospodarczego NAUKA - BIZNES - ADMINISTRACJA, które odbędzie się w dniach 8-9.10.2018 r. w auli PWSiP w Łomży.

Serdecznie zapraszamy!

190415025612.png

OGŁOSZENIE

kwi 17, 2019
Czytaj więcej

Życzenia z okazji Świąt Zmartwychwastania Pańskiego

kwi 17, 2019
Czytaj więcej

Międzynarodowe spotkania z Lutosławskimi

maj 15, 2019
Czytaj więcej

20 lecie współpracy Powiatu Łomżyńskiego z bawarskim Dingolfing – Landau

cze 18, 2019
Czytaj więcej