Motyl

Powiat Łomżyński

Trwa cykl szkoleń w ramach projektu "Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński"

Informujemy, iż w ramach Projektu pn. „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński” trwa cykl szkoleń w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej dla 45 osób z terenu Subregionu Łomżyńskiego. Szkolenia zakończą się z końcem września br.

W wyniku zakończenia II etapu rekrutacji do projektu zakwalifikowano 45 soób z Subregionu Łomżyńskiego. Aktyalnie trwają szkolenia z zakresu podejmowania i prowadzenia działaności gospodarczej, w tym m.in.: formy prawne, jak założyć działalność gospodarczą, rodzaje opodatkowania i rozliczenia w firmie; bieżące aspekty dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (prawo, procedury, zaświadczenia, kontrole, wymogi podatkowo-administracyjne.), przygotowanie biznes planów.

Zajęcia będą prowadzone w opraciu o studium przypadku/warsztatów/ prezentacji umożliwiając uczesntikom nabycie konkrestynych umiejętności i wiedzy związanej z zakładaniem i prowadzeniem działaności gospodarczej.

Szkolenia odbywają się w 4 grupach (od 11 do 12 osób), tak aby zoptymalizować możliwość nabywania niezbędnych umiejętności i wiedzy.

Kolejnym etapem będzie zakładanie działaności gospodarczej, składanie biznes planów oraz udzielenie dotacji inwestycyjnej dla 40 osób, które uzyskały największą ilość punktów z oceny biznes planów.

Załączniki

  1. Harmonogram szkoleń
2018-09-07 11:51 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.