Motyl

Powiat Łomżyński

Lista zgłoszeń zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński"

  • Lista zgłoszeń zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński
  • Lista zgłoszeń zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński
  • Lista zgłoszeń zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński
Zakończył się II etap rekrutacji do projektu pn. „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński” polegający na rozmowie z doradcą zawodowym. Etap II rekrutacji polegał na analizie predyspozycji kandydata do prowadzenia działalności gospodarczej. Suma punktów z obu etapów rekrutacji decydowała o miejscu na liście rankingowej oraz o decyzji o zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie. Do projektu zakwalifikowało się 45 osób.

W załączeniu lista z numerami formularzy osób zakwalifikowanych do projektu pn. „Przedsiębiorczy Subregion Łomżyński” oraz lista rezerwowa.

Wszystkie osoby, które zostały zakwalifikowane do projektu zostaną poinformowane o tym fakcie drogą pisemną lub elektroniczną. Osoby, które nie zakwalifikowały się do projektu także zostaną poinformowane o tym drogą pisemną wraz z uzasadnieniem i uzyskanym wynikiem punktowym.

Informujemy również, iż we wrześniu rozpocznie się moduł szkoleniowy, o którym osoby zakwalifikowane do projektu zostaną poinformowane drogą telefoniczną lub mailową.

Biuro projektu nie udziela informacji drogą telefoniczną ani mailową odnośnie opublikowanej listy rankingowej i rezerwowej oraz uzyskanej punktacji wraz z uzasadnieniem. W tym celu należy stawić się osobiście w jednym z poniższych biur projektu:

  1. Starostwo Powiatowe w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, pok. 322, tel. 86 215-69-13, e-mail: edyta.zawojska@powiatlomzynski.pl.
  2. Łomżyńskie Forum Samorządowe, ul. Stary Rynek 14, 18-400 Łomża pok. 110, tel.724 551 858/9, biuro@lfs.lomza.pl.

Załączniki

  1. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie
  2. Lista rezerwowa
2018-08-28 15:25 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.