Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Rocznica Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
11°C
Biuletyn Informacji Publicznej BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Ruszył konkurs „Łomżyńskie Anioły Biznesu”

DATA PUBLIKACJI: 2017-09-11 12:54 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
Zapraszamy do udziału w konkursie gospodarczym pn „Łomżyńskie Anioły Biznesu”. Konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Łomży, Powiatowy Urząd Pracy i Miasto Łomża dedykowany jest przedsiębiorcom działającym na terenie ziemi łomżyńskiej. Nagroda „Łomżyńskie Anioły Biznesu” będzie wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego. Intencją organizatorów jest aby nagroda stała się gospodarczą marką ziemi łomżyńskiej.
Zdjęcie

2

 

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Business Centre Club.

Nagroda przyznawana będzie w sześciu kategoriach:

1)  Firma Roku – w tej kategorii mogą wziąć udział przedsiębiorcy działający na terenie ziemi łomżyńskiej od co najmniej 5 lat orazwyróżniający się ugruntowaną pozycją na rynku, uznaniem konsumentów oraz systematycznym rozwojem.

2) Inwestor Roku - w tej kategorii mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy w roku bieżącym lub rok wcześniej zrealizowali na terenie ziemi łomżyńskiej, inwestycję która bezpośrednio przyczyniła się do powstania nowych miejsc pracy oraz  zmiany wizerunku czy jakości życia mieszkańców ziemi łomżyńskiej

3) Debiut Roku – w tej kategorii mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy pierwszą swoją działalność gospodarczą zarejestrowali na terenie ziemi łomżyńskiej w ostatnich 3 latach i prowadzą ją nieprzerwanie nadal.

4) Firma „z sercem” – w tej kategorii mogą wziąć udział przedsiębiorcy działający na terenie ziemi łomżyńskiej, wyróżniające się działalnością społeczną czy charytatywną.

5) Pracodawca Jutra - w tej kategorii mogą wziąć udział przedsiębiorcy działający na terenie ziemi łomżyńskiej wyróżniający się  rzetelnością i wiarygodnością w prowadzeniu i zarządzaniu firmą oraz współpracą z PUP w zakresie zgłaszanych miejsc pracy i organizowania zatrudnienia.

6) Ambasador Ziemi Łomżyńskiej – w tej kategorii mogą wziąć udział osoby fizyczne, prawne, przedsiębiorcy, organizacje społeczne i zawodowe oraz inne jednostki, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, społecznego i promocji ziemi łomżyńskiej w kraju i za granicą, w sposób uczciwy, rzetelny, z poszanowaniem prawa i dobrych obyczajów.

Konkurs rozpocznie się 1 września 2017 r. a zakończy 23 listopada 2017 r. uroczystą galą podczas której zostaną wręczone laureatom nagrody.

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenia wniosku stanowiącego załącznik nr 1

Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać: przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, jednostki samorządu terytorialnego, związki pracodawców, organizacje pozarządowe, redakcje lokalnych pism, radia i telewizji, wydawnictw, kluby sportowe i inne organizacje sportowe, szkoły, organizacje społeczne, osoby fizyczne, przedstawiciele instytucji kultury.

Nabór wniosków potrwa do 30 września 2017 r.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania kandydatów.

Miejsce przyjmowanie wniosków oraz osoby do kontaktu:

Starostwo Powiatowe w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, tel. 86 215-69-13, e-mail:edyta.zawojska@powiatlomzynski.pl, promocja@powiatlomzynski.pl;

Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża, pokój 124, tel. 86 215-68-52, e-mail: cop@um.lomza.pl;

Powiatowy Urząd Pracy, ul. Nowogrodzka 1, 18-400 Łomża, tel. 86 215-80-35, e-mail: elzbieta.olejniczak@pup.lomza.pl.

Załączniki do pobrania:

190916031417.jpg

XXVII FESTIWAL MUZYCZNE DNI DROZDOWO – ŁOMŻA 24 lipca – 2 sierpnia 2020

lip 14, 2020
Czytaj więcej

Rządowe wsparcie dla naszego samorządu!

wrz 03, 2020
Czytaj więcej

Nabór wniosków o Stypendium Starosty Łomżyńskiego na rok szkolny 2020/2021

wrz 03, 2020
Czytaj więcej

100. rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II, Świętego Kościoła katolickiego

maj 18, 2020
Czytaj więcej