Motyl

Powiat Łomżyński

Zaproszenie na wystawę malarstwa Ewy Wróbel

  • Zaproszenie na wystawę malarstwa Ewy Wróbel
  • Zaproszenie na wystawę malarstwa Ewy Wróbel
  • Zaproszenie na wystawę malarstwa Ewy Wróbel
  • Zaproszenie na wystawę malarstwa Ewy Wróbel
Klub Garnizonowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają na wystawę malarstwa Ewy Wróbel. Wernisaż odbędzie się 13 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00, w Galerii N, w Łomży, Al. Legionów 133. Wstęp wolny.

O sobie

Przez wiele lat świat malarski by
łmi tylko bliski sercu. W 2010 roku poznałam kuzynkęmojego męża, ludową artystkę, p. Janinę Rogowską, która zaprosiła mnie na plener malarski. Dwa lata później pojechałam na Podlasie w okolice Łomży do miejscowości Jedwabne i po raz pierwszy stanęłam przed sztalugą. To był mój pierwszy plener malarski, byłam pod ogromnym wrażeniemi z żalem wyjeżdżałam. Po powrocie zapisałam się na warsztaty malarskie w Osiedlowym Klubie Kultury w Gdyni Witomino, prowadzone przez artystkę rzeźbiarkę, p.mgr Dorotę Białczak. Od tej pory każdego roku biorę udział w jednym lub dwóch plenerach malarskich, organizowanych na Podlasiu i Trójmieście, uczestniczę w poplenerowych wystawach zbiorowych organizowanych przez Urząd Miejski oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem, prowadzonych przez Panią Janinę oraz wystawach zbiorowych organizowanych przez Panią Dorotę.

W 2016 roku - indywidualna wystawa w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Do dnia dzisiejszego staram siękorzystaćze wszystkich wskazówek i trafnych spostrzeżna zajęciach Pani Doroty, malując farbami olejnymi, akrylami, pastelami i węglem. Najchętniej wykonujęprace w technice olejnej i węglem.

Podczas tworzenia wszystkich obrazów włożyłam dużo serca i pasji. Mam nadzieję, że w każdym z Państwa, chociaż jedna z prac wzbudzi jakieś emocje.

2017-06-02 14:38 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.