Motyl

Powiat Łomżyński

Zaproszenie na Podlaską Konferencję Równać Szanse

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" i Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży

zapraszają na Podlaską Konferencję Równać Szanse

która odbędzie się 13 czerwca 2017 w godz. 10:00 - 15:30

w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, przy ul. Wyszyńskiego 1.

Celem Konferencji jest promocja Programu Równać Szanse, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów oraz publikacji wydawanych w ramach Programu. Konferencja ma na celu promowanie najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Programu w woj. podlaskim, wzajemną wymianę doświadczeń i inspirację dla organizacji pracujących z młodzieżą w woj. podlaskim. Podczas konferencji odbędą się prezentacje projektów, debata z udziałem ekspertów, warsztaty i dyskusje. Na konferencji opowiemy na czym polega program Równać Szanse, jak przygotować poprawnie wniosek do konkursu, kto może wspierać działania młodzieży w najbliższym otoczeniu oraz pokażemy przykłady zrealizowanych projektów, w tym także projektów modelowych. Na konferencję zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, bibliotek publicznych, ośrodków kultury i innych instytucji pracujących z młodzieżą, mających siedzibę w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.

Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod linkiem https://goo.gl/forms/5EqGOQE0fqsqAU3w1. Szczegóły znajdują się na stronie www.stopa.org.pl

Szczegółowe informacje dotyczące programu Równać Szanse oraz konkursu regionalnego, za którego realizację odpowiada Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA są na stronach:
http://stopa.org.pl/co-robimy/rkg-równać-szanse  oraz http://www.rownacszanse.pl 


Iwona Olkowicz

koordynatorka RKG Równać Szanse, członkini zarządu ESA STOPA

Załączniki

  1. Zaproszenie
2017-05-29 11:55 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.