Motyl

Powiat Łomżyński

Referendum wojewódzkie w sprawie budowy portu lotniczego w województwie podlaskim

W niedzielę, 15 stycznia 2017 r., na terenie województwa podlaskiego zostanie przeprowadzone referendum w sprawie budowy regionalnego portu lotniczego w województwie podlaskim. Powiatowa Komisja Do Spraw Referendum będzie pełnić dyżur w dniu referendum w godz. 7:00-21:00.
Informujemy, że na terenie powiatu łomżyńskiego obejmującego swoim zasięgiem gminy: Nowogród, Jedwabne, Wizna, Łomża, Zbójna, Miastowo, Piątnica, Przytuły i Śniadowo pracować bedzie 53 obwodowe komisje wyborcze.

Instrukcja dotyczaca głosowania:
,,aby oddany głos był ważny należy postawić znak X (dwie linie przecinające się w obrębie kratki) tylko w jednej kratce obok słowa „TAK” lub obok słowa „NIE”.
Głosując za wybudowaniem w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego, stawia się znak „x” w kratce oznaczonej słowem „TAK”.  
Głosując przeciwko wybudowaniu w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego, stawia się znak „x” w kratce oznaczonej słowem „NIE”.  
Postawienie znaku „x” w obu kratkach lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce albo postawienie w kratce innego znaku niż znak „x” powoduje nieważność głosu.

Załączniki

  1. Pobierz załącznik
2017-01-13 13:59 Opublikował: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.