Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
20°C
BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Uroczysta XXII sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego

DATA PUBLIKACJI: 2017-01-09 10:22 | OPUBLIKOWAŁ: Beata Korwek
W dniu 27 grudnia 2016 roku w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyła się uroczysta XXII sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego.W sesji uczestniczyli Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, Jerzy Leszczyński – Marszałek Województwa Podlaskiego, Stefan Krajewski - Członek Zarządu Województwa, Elżbieta Parzych – Starosta, Lech Marek Szabłowski – Wicestarosta, Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Powiatu i Naczelnicy Wydziałów Starostwa Powiatowego.

Podczas sesji Wojewoda Podlaski dokonał aktu dekoracji Janusza Świderskiego – Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na wniosek Starosty.

6

Pan Janusz Świderski wzruszony podziękował Staroście i Wicestaroście  za docenienie Jego dorobku zawodowego i złożenie wniosku o nadanie odznaczenia, a Wojewodzie za przybycie i dokonanie odznaczenia.

Pan Janusz Świderski dziękując nadmienił , że ,,  45 lat już pracuje, a wydaje się, że jest to chwila, która minęła w mgnieniu oka, miło jest jak o człowieku pamiętają również inni”.

Następnie Pan Jarosław Kulesza – Przewodniczący Rady Powiatu prowadził  porządek sesji, na której najważniejszymi punktami było podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia  budżetu na 2017 rok oraz prognozy finansowej na lata 2017-2021. Obie uchwały zostały przegłosowane.  

Na koniec głos zabrali przybyli na sesje goście: Pan  Bohdan Paszkowski - Wojewoda, Pan Jerzy Leszczyński – Marszałek oraz  Pan Stefan Krajewski - Członek Zarządu Województwa,

 

190916031417.jpg

KOMUNIKAT w sprawie podjętych działań odnośnie koronawirusa

mar 19, 2020
Czytaj więcej

Przywrócenie poradni specjalistycznych coraz bliżej!

kwi 21, 2020
Czytaj więcej

KOMUNIKAT Starosty Łomżyńskiego z dnia 12 marca 2020 r.

mar 13, 2020
Czytaj więcej

KOMUNIKAT dot. aktualnej sytuacji w łomżyńskiej służbie zdrowia

mar 20, 2020
Czytaj więcej