Motyl

Powiat Łomżyński

Uroczysta XXII sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego

W dniu 27 grudnia 2016 roku w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyła się uroczysta XXII sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego.W sesji uczestniczyli Bohdan Paszkowski – Wojewoda Podlaski, Jerzy Leszczyński – Marszałek Województwa Podlaskiego, Stefan Krajewski - Członek Zarządu Województwa, Elżbieta Parzych – Starosta, Lech Marek Szabłowski – Wicestarosta, Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Powiatu i Naczelnicy Wydziałów Starostwa Powiatowego.

Podczas sesji Wojewoda Podlaski dokonał aktu dekoracji Janusza Świderskiego – Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży Złotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na wniosek Starosty.

Pan Janusz Świderski wzruszony podziękował Staroście i Wicestaroście  za docenienie Jego dorobku zawodowego i złożenie wniosku o nadanie odznaczenia, a Wojewodzie za przybycie i dokonanie odznaczenia.

Pan Janusz Świderski dziękując nadmienił , że ,,  45 lat już pracuje, a wydaje się, że jest to chwila, która minęła w mgnieniu oka, miło jest jak o człowieku pamiętają również inni”.

Następnie Pan Jarosław Kulesza – Przewodniczący Rady Powiatu prowadził  porządek sesji, na której najważniejszymi punktami było podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia  budżetu na 2017 rok oraz prognozy finansowej na lata 2017-2021. Obie uchwały zostały przegłosowane.  

Na koniec głos zabrali przybyli na sesje goście: Pan  Bohdan Paszkowski - Wojewoda, Pan Jerzy Leszczyński – Marszałek oraz  Pan Stefan Krajewski - Członek Zarządu Województwa,

 

2017-01-09 10:22 Opublikował: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.