Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
11°C
BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Dolny Dwór w Drozdowie, Muzeum Przyrody, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

„Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!”

DATA PUBLIKACJI: 2016-09-22 08:53 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP

1

„Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” – OSM Piątnica ruszyła z kampanią promocyjną jogurtu dla dzieci Piątuś

9 września wystartowała kampania reklamowa promująca Jogurt typu greckiego Piątuś od OSM Piątnica. Działania pod hasłem „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” prowadzone są w mediach społecznościowych. W ramach kampanii, która potrwa miesiąc, uruchomiono nową stronę internetową http://piatus.piatnica.com.pl/. Jej celem jest promocja Piątusia jako pełnowartościowego produktu w diecie przedszkolaków i uczniów.

Ideą kampanii „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” jest promocja Jogurtu Piątuś jako zdrowego posiłku dostępnego w gamie smaków idealnie odpowiadających gustom najmłodszych. Spółdzielnia stworzyła więc specjalną stronę internetową http://piatus.piatnica.com.pl/dedykowaną rodzicom dzieci rozpoczynających z początkiem września rok w szkole i przedszkolu.

Rodzice maluchów znajdą na niej informacje nie tylko na temat wartości odżywczych, których źródłem jest jogurt – niezbędny element zdrowej diety każdego przedszkolaka i ucznia. Dowiedzą się z niej także, jak pozytywny wpływ zawarte w nim składniki odżywcze mają zarówno na fizyczną, jak i psychiczną sferę rozwoju dziecka.

Szczególnie warte uwagi są przepisy na pyszne i szybkie dania z wykorzystaniem Piątusia na puszyste placuszki czy do jogurtowego koktajlu z owocami. Powstały one z myślą o wspólnym gotowaniu z dziećmi – świetnym sposobie na spędzanie czasu ze swoją pociechą.

Dodatkowo na stronie znajdują się do pobrania kolorowanki z bohaterami z opakowań Piątusia truskawkowego, bananowego i waniliowego, gwarancja wyśmienitej zabawy rozwijającej wyobraźnię dziecka. Przydatny będzie też z pewnością Piątusiowy plan lekcji – również w wersji do pobrania.                

Kampania „Piątuś – przekąska na piątkę z plusem!” to odpowiedź na potrzeby rodziców najmłodszych konsumentów, którym zależy, by dieta ich pociech była bogata w zdrowe
i naturalne produkty. Akcja prowadzona jest w mediach społecznościowych: na Facebooku i Instagramie. 

O firmie OSM PIĄTNICA:

 

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 65 lat temu i rozwija ją aż do dzisiaj, z każdą dekadą otwierając nowe rozdziały swojej historii. Wizja firmy od początku jej istnienia to dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury, jej smaku i zaufanie milionów konsumentów pozwoliła założycielom firmy oraz obecnym właścicielom stworzyć jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie.

Oferta OSM Piątnica obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchem, świeże Mleko Ekologiczne - pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych oraz  Wiejskie bez laktozy - pozbawione charakterystycznego słodkiego posmaku, pełne witamin
i wartości odżywczych świeże mleko bez laktozy. 

Załączniki do pobrania:

190916031417.jpg

I Łomżyński Kongres Rolnictwa Ekologicznego

paź 30, 2019
Czytaj więcej

Połamaliśmy się opłatkiem

gru 19, 2019
Czytaj więcej

Wręczyliśmy stypendia i Nagrody Starosty Łomżyńskiego za promocję Powiatu!

lis 12, 2019
Czytaj więcej

Nagroda i Medal im. Zygmunta Glogera dla Muzeum Przyrody w Drozdowie!

paź 10, 2019
Czytaj więcej