Motyl

Powiat Łomżyński

XIV edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Uprzejmie informujemy, że 30 czerwca 2016 roku Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła XIV edycję konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych, a także ich promocję. Jest o co walczyć - do wygrania jest nie lada gratka – Miano Złotego Certyfikatu, a także Kampania promocyjna prowadzona przez Polską Organizacją Turystyczną o wartości 100 000 złotych!

Wzorem lat ubiegłych Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna będzie pełnić funkcję regionalnego koordynatora tego przedsięwzięcia. W roku 2015 dzięki owocnej współpracy PROT z Urzędem Marszałkowskim oraz mediami regionalnymi do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba produktów turystycznych – 37! Liczymy na to, że w tegorocznej edycji osiągniemy lepszy wynik. Produkty turystyczne wyróżnione praz  Prezesa PROT oraz Marszałka Województwa Podlaskiego zostaną włączone w wybrane, działania promocyjne prowadzone przez PROT. Dla najlepszych produktów turystycznych etapu regionalnego zostaną przygotowane foldery, które będą dystrybuowane w centrach i punktach IT w regionie, na targach krajowych i zagranicznych oraz imprezach promocyjnych w których PROT weźmie udział w 2015 roku.

Inauguracja etapu regionalnego konkursu odbyła się 31 lipca 2016 roku na antenie Polskiego Radia Białystok podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Na Byle Czym. Co warto podkreślić, impreza ta zdobyła certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w 2007 roku.

Konkurs kierowany jest do LOT-ów, samorządów, instytucji i stowarzyszeń, przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych, oraz do organizatorów turystyki.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października 2016.

Propozycje można zgłaszać poprzez aplikację internetową, która funkcjonuje pod adresem: http://konkurs.pot.gov.pl

Bieżące  informacje dotyczące etapu regionalnego konkursu znajdą Państwo na stronie www.podlaskieit.pl i polskapodajdalej.pl

Załączniki

  1. Regulamin konkursu
  2. Plakat
2016-09-08 09:19 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.