Motyl

Powiat Łomżyński

GŁOSUJMY NA SKANSEN W NOWOGRODZIE!!!

GŁOSUJMY NA SKANSEN W NOWOGRODZIE!!!
zdjęcie - źródło: https://www.facebook.com/skansenkurpiowski.wnowogrodzie/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Głosowanie na najciekawszy skansen potrwa do 11 września. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila.

LINK: http://kulturaonline.pl/najciekawsze,skanseny,w,polsce,glosujemy,tytul,artykul,26290.html

 

Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Partnera cyklu – producenta słodyczy, który przygotował dla głosujących 20 słodkich zestawów. Zwycięzcy zostaną poinformowali o nagrodzie w artykule informującym o wynikach głosowania oraz mailowo.

Zwycięskie instytucje również otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Plastyka" lub "Design" (do wyboru) oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

GŁOSUJMY!!! 

2016-09-05 11:13 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.