Motyl

Powiat Łomżyński

WYNIKI!!! VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”

  • WYNIKI!!! VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami Jadwigą Sosnowską i Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom - uczniom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz ich opiekunom za udział w VI edy¬cji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.

Komisja konkursowa z przyjemnością podziwiała wasze zdolno­ści i umiejętności plastyczne, które są dobrą podstawą do dalszego doskonalenia.

Życzymy konsekwencji w dążeniu do celu oraz spełnienia arty­stycznych marzeń.

Gratulacje!!!

 

Wyniki konkursu

Zgodnie z dostarczonymi protokołami zbiorczymi w eliminacjach konkursu na szczeblu placówek oświatowych wzięło udział 437 uczniów.

Na etap powiatowy wpłynęło 126 prac plastycznych we wszystkich kategoriach.

 

KATEGORIA - PRZEDSZKOLA

Na konkurs wpłynęło 33 prace plastyczne.

KATEGORIA – KLASY I - III

Na konkurs wpłynęło 57 prac plastycznych.

 

KATEGORIA – KLASY IV - VI

Na konkurs wpłynęło 36 prac plastycznych.

 

Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła 60 prac.

KATEGORIA - PRZEDSZKOLA

I miejsce - 4

  • MAJA DOŁĘGA PP nr 9 w Łomży - OPIEKUN: Agata Olszewska, Ewa Łazarska
  • ZUZANNA BAR,  MAJA NOROWSKA – PP nr 10 w Łomży - OPIEKUN: Jadwiga Brulińska, Iwona Jankowska
  • ZUZANNA KRAJEWSKA - Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
II miejsce – 6
  • AMELIA WAKÓŁOWSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Podgórzu - OPIEKUN: Anna Koplińska
  • ZUZANNA PIAŚCIK - Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
  • NATALIA KORDASZEWSKA - Przedszkole Samorządowe w ZSS Nowogród – OPIEKUN: Jolanta Rogińska
  • JULIA LUTOSTAŃSKA - PP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Brulińska, Iwona Jankowska
  • MAJA KALINOWSKA, MAJA GRAJKO - Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jolanta Auguściak

III miejsce – 2

  • MARCELINA PRUSZKO – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Ewa Grądzka
  • ALEKSANDRA SIKORSKA - Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jolanta Auguściak

Wyróżnienia – 5

  • ALEKSANDRA SOCHACKA - Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Jolanta Rogińska
  • OLIWIA MAJA ŻURKOWSKA - Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie – OPIEKUN: Grażyna Chojnowska
  • NIKOLA PUCHALSKA - Oddział Przedszkolny przy SP w Podgórzu – OPIEKUN: Anna Koplińska
  • AGNIESZKA SOBIEPAN, OLAF PAWŁOWSKI – Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jolanta Auguściak

RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 17

KATEGORIA – KLASY I - III

I miejsce8

  • OLIWIA NIKONOWICZ, WIKTORIA CIEŚNICKA – SP w Drozdowie - OPIEKUN: Bogusława Piasecka
  • ANNA STASZEK - SP w Wiźnie - OPIEKUN: Bożena Staszek
  • NIKOLA DOŁĘGA - SP nr 5 w Łomży  - OPIEKUN: Agnieszka Grużewska
  • JULIA DĄBROWSKA  - SP nr 5 w Łomży - OPIEKUN: Małgorzata Zawadzka
  • JULIA SMUGARZEWSKA - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Joanna Kossakowska
  • JULIA GODLEWSKA - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Beata Garlicka
  • JULIA DĄBROWSKA  - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Jacek Sokołowski

II miejsce - 6

  • EMILIA ŻEBROWSKA – SP nr 5 w Łomży - OPIEKUN: Irena Dąbrowska
  • LENA ŻEBROWSKA -SP w Wygodzie -  OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
  • ALEKSANDRA OBRYCKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Beata Garlicka
  • ZOFIA HOROSZ - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Urszula Suchodoła
  • WIKTORIA JANCZEWSKA - SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Wioleta Szudrawska
  • SANDRA WITKOWSKASP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska

III miejsce - 5

  • ALICJA CHOMONTOWSKA, NATALIA PIEŃKOWSKASP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • KORNELIA PLONA – ZSS w Nowogrodzie- OPIEKUN:Marianna Danuta Chodnicka
  • DOMINIKA WYKOWSKA - SP w Drozdowie - OPIEKUN: Bogusława Piasecka
  • KINGA JANKOWSKA - SP w Kupiskach- OPIEKUN:Bożena Niebrzydowska

Wyróżnienia - 7

  • ARTUR BAŁAZY – SP w Pniewie – OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska
  • PAULINA ŻELAZNA -SP w Kupiskach - OPIEKUN: Małgorzata Kołakowska
  • DOMINIKA ŻELECHOWSKA –SP nr 5 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Grużewska
  • WIKTOR OSTROWSKI, KACPER KOŁAKOWSKI, JULIA OLENDER – SP w Podgórzu -OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska
  • LENA ZUZGA - SP nr 4 w Łomży – OPIEKUN: Małgorzata Kuczewska, Katarzyna Sobuta

RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 26

KATEGORIA – KLASY IV - VI

I miejsce - 7

  • NATALIA KIJEK, ZUZANNA ZARĘBA, KINGA JANKOWSKA – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin - Żmuda
  • WIKTORIA GONTARSKA – ZSS w Nowogrodzie - OPIEKUN: Anna Czarnecka
  • ALEKSANDRA LIŻEWSKA, ALEKSANDRA WYKOWSKA, ROKSANA SMUGARZEWSKA – SP nr 2 w Łomży - OPIEKUN: Jolanta Auguściak 

II miejsce - 4

  • DARIA MODZELEWSKA, EMILIA ZIÓŁKOWSKA – SP w Wygodzie – OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
  • AMELIA TUREK - SP w Piątnicy - OPIEKUN: Justyna Kryszpin - Żmuda
  • IGOR LEMAŃSKI – SP w Pniewie - OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska

III miejsce - 3

  • RAFAŁ POGROSZEWSKI, NATALIA KUZIA - ZSS w Nowogrodzie - OPIEKUN: Anna Czarnecka
  • KAROLINA SUSKA - SP w Puchałach - OPIEKUN: Małgorzata Dobrzyńska

Wyróżnienia - 3

  • KRYSTIAN MODZELEWSKI, ZBIGNIEW OŚCIŁOWSKI - SP w Podgórzu – OPIEKUN: Sławomira Dorota Szymanowska
  • ALEKSANDRA GÓRSKA – SP w Piątnicy – OPIEKUN: Justyna Kryszpin- Żmuda

RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 17

Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom!!!

Łomża; 27.10.2015

 

KOMISJA KONKURSOWA

2015-11-02 08:16 Opublikował: Wydział Promocji Rozwoju i Komunikacji

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.