Motyl

Powiat Łomżyński

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele! Pracownicy Oświaty!


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdeczne gratulacje i podziękowania za całoroczny wysiłek dydaktyczny i wychowawczy oraz zmaganie się z trudną codziennością.

      Dziękuję Państwu  za  zapał, cierpliwość, za to, że przekazujecie uczniom wiedzę, pomagacie im przezwyciężać trudności w nauce, inspirujecie, motywujecie i odkrywacie ukryte talenty. 

      Zawód nauczyciela to zaszczyt, misja, ale także ogromna odpowiedzialność. Państwa praca jest niezastąpiona,  pozwala  modelować osobowość i charakter młodych ludzi, kształtuje ich wrażliwość, wpływa   na dalsze życiowe wybory,  tworzy fundamenty na których uczniowie budować będą przez całe życie. Uczniowie potrzebują Przewodników,  potrzebują autorytetów i to Wy nimi jesteście.

       To dzięki Wam Powiat Łomżyński zyskuje kolejne pokolenia wykształconych mieszkańców.

     Życzę Państwu - Nauczycielom i Pracownikom Oświaty dużo zdrowia,  radości, kolejnych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

      Życzę, by praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza Państwu zawsze powodów do dumy, osobistej satysfakcji, a każdy postęp uczniów wynagradzał trud niełatwej pracy.

 

Starosta Łomżyński

Elżbieta Parzych

2015-10-14 11:04 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.