Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Natura
Pogoda dziś:
7°C
BIP Kontrast Youtube
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Pani Barbara Gorzęba Skarbnik Powiatu Łomżyńskiego odchodzi na emeryturę

DATA PUBLIKACJI: 2015-10-01 11:31 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
Na IX sesji Rady Powiatu łomżyńskiego, w dniu 30 września br., odbyło się oficjalne pożegnanie Skarbnika Powiatu Łomżyńskiego Pani Barbary Gorzęby odchodzącej na emeryturę. To był wzruszający punkt sesji.

5

Pani Barbara Gorzęba związana była z Powiatem Łomżyńskim od chwili jego powstania, tj. od 1999 roku, początkowo na stanowisku głównego księgowego, a od 2006 roku Skarbnika Powiatu.

Była fachowcem z powołania, sprawnie zarządzała finansami i gospodarką Powiatu Łomżyńskiego. Jej wiedza, kompetencje, dbałość o finanse publiczne i nowoczesne zarządzanie dawały poczucie bezpieczeństwa.

Starosta Łomżyński Pani Elżbieta Parzych, Wicestarosta Pan Lech Marek Szabłowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Łomżyńskiego Pan Jarosław Kulesza podziękowali Pani Skarbnik za wieloletnią owocną współpracę oraz codzienny wysiłek towarzyszący wykonywaniu służbowych obowiązków. Dziękowali za rzetelność i profesjonalizm, za życzliwość i ciepło. Złożyli także życzenia zdrowia, realizacji planów i marzeń, jak największych powodów do radości i samych słonecznych dni w otwierającym się właśnie nowym rozdziale życia. Nie zabrakło kwiatów i wspólnie odśpiewanego „Sto lat”.

Po uroczystym pożegnaniu i formalnym odwołaniu dotychczasowego Skarbnika Powiatu przyszedł czas na powołanie nowej osoby na to ważne stanowisko. Zgodnie z zapowiedzą Starosta Łomżyński Pani Elżbieta Parzych zgłosiła kandydaturę Pani Grażyny Kołodziejskiej. Uchwała o jej powołaniu została przyjęta jednomyślnie.

Nowy Skarbnik Powiatu Pani Grażyna Kołodziejska ma wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pełniła obowiązki głównej księgowej w Zespole Szkół Ekonomicznych w Łomży, Gospodarstwie Pomocniczym przy Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze, kwestora w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce oraz Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W latach 2012 -2014 pełniła także funkcję Skarbnika Miasta Łomża.

Życzymy raz jeszcze obu Paniom zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności.

190916031417.jpg

KOMUNIKAT w sprawie podjętych działań odnośnie koronawirusa

mar 19, 2020
Czytaj więcej

KOMUNIKAT Starosty Łomżyńskiego z dnia 12 marca 2020 r.

mar 13, 2020
Czytaj więcej

„O produktach na poważnie” – spotkanie w Starostwie Powiatowym w Łomży

lut 12, 2020
Czytaj więcej

Biuro Senatora Marka Komorowskiego otwarte!

lut 14, 2020
Czytaj więcej