Motyl

Powiat Łomżyński

ENERGIA Z SERCA DLA DZIECI Z NOWOGRODU

Radość, uśmiech, otwarte serca oraz wszechobecne motyle gościły 2 września 2015 roku w Przedszkolu Samorządowym w Nowogrodzie.

Tego dnia na placu przedszkolnym najmłodsze przedszkolaki wraz z rodzicami bawiły się przy dźwiękach wesołej muzyki na imprezie integracyjne związanej z otwarciem obiektów, które powstały w ramach wolontariatu pracowniczego PGE „Pomagamy”.

Wolontariusze PGE (Andrzej Banach, Mariusz Kowalewski, Bogusław Ogonowski, Maria Rogińska, Jacek Rachubka, Grzegorz Biedrzycki, Beata Dębowska-Ignaciuk) na co dzień pracownicy PGE z Rejonu Energetycznego w Łomży  (PGE Dystrybucja Oddział Białystok)wspomagani przez naszych wspaniałych rodziców i przyjaciół naszej placówki w miesiącach czerwiec - sierpień realizowali dwa projekty finansowane ze środków Fundacji PGE - Energia z Serca.

W Przedszkolu Samorządowym w Nowogrodzie w ramach projektu powstała altanka dla dzieci uczęszczających do przedszkola. Dzięki temu obiektowi dzieci będą mogły spędzać znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu, będzie to miejsce naturalnej integracji dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. Natomiast w budynku Szkoły Podstawowej im. Adama Chętnika w Nowogrodzie powstała wspaniała sala do zajęć terapeutycznych, z której będą korzystać dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Sądzimy, że ta inwestycja procentować będzie przez długie lata.

Wyrażamy serdeczne podziękowanie za ofiarność, wytrwałość i poświęcenie w służbie na rzecz innych ludzi i dobra wspólnego.

Dziękujemy za dzielenie się swoimi talentami i czasem. Dziękujemy za serce, uśmiech i radość dzieci.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak cenna dla ludzi i środowisk oczekujących wsparcia jest pomoc wolontariuszy. Jak wiele życzliwości, ciepła i pogody ducha niosą ze sobą w swojej posłudze na rzecz innych. To w dużej mierze dzięki pracy wolontariuszy PGE możliwe jest zmienianie na lepsze otaczającego nas świata.

DZIĘKUJEMY!!!

Hanna Jastrzębska

Grażyna Chojnowska

Jacek Sokołowski

Fot. Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie

2015-09-14 08:00 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.