Motyl

Powiat Łomżyński

Reprezentacja Powiatu Łomżyńskiego zwycięzcą Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej

Triumf reprezentacji Powiatu Łomżyńskiego w IV charytatywnym Samorządowym Turnieju Piłki Nożnej to najlepsze osiągnięcie w tym turnieju, w ubiegłorocznej edycji nasza reprezentacja została wicemistrzem.

W tegorocznym charytatywnym turnieju udział brały drużyny ŁKSu i Przyjaciół, OSM Piątnica, Komendy Miejskiej Policji w Łomży, łomżyńskiej Rady Miasta i Samorządu Studenckiego PWSIiP. Dochód z tej imprezy przeznaczony był na rzecz studenta PWSiP – Krzysztofa Blusiewicza, który w 2006 roku uległ wypadkowi. Pan Krzysztof przed wypadkiem uprawiał czynnie sport - był piłkarzem. Obecnie również jest aktywny i gra w rugby na wózkach. Więcej informacji o Krzyśku oraz jak można go wesprzeć można znaleźć na stronie: http://blusiewicz.gogler.pl. Zebrane środki podczas turnieju będą przeznaczone na wsparcie rehabilitacji pana Krzysztofa.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn, jednak w tym roku najlepszy okazał się zespół Powiatu Łomżyńskiego, który w finale 4:1 pokonał ŁKS. Trzecie miejsce przypadło drużynie reprezentującej OSM Piątnica.

Organizatorem turnieju było Akademickie Forum Samorządowe, działające przy Instytucie Przedsiębiorczości PWSIiP w Łomży.

IV Samorządowy Turniej Piłki Nożnej

1m – Powiat Łomżyński

2m – Łomżyński Klub Sportowy i Przyjaciele

3m – OSM Piątnica

4m – Komenda Miejska Policji w Łomży

5m – Rada Miasta Łomża

6m – Samorząd Studencki PWSIiP Łomża

2015-02-23 14:59 Opublikował: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.